Szukaj

Irina Shayk wystawiła ciężką artylerię w kierunku Bradleya Coopera! Jej rozbierane zdjęcie powaliło nawet Lady Gagę!

Irina Shayk, choć rozstała się ze swoim przystojnym aktorem, Bradleyem Cooperem, ma się świetnie. Modelka nie rozpacza za ojcem swojego dziecka. Wręcz odwrotnie, śliczna Rosjanka bombarduje byłego partnera swoimi zmysłowymi fotkami.
Irina Shayk, Bradley Cooper

Irina Shayk w ostatnim czasie ma sporo zmian w swoim życiu. Przede wszystkim jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie zakończyła swój związek z Bradleyem Cooperem, z którym ma śliczną, 2-letnia córeczkę. Aktualnie zagraniczne media donoszą o kolejnych sensacjach z życia modelki. Podobno zapalnikiem całej afery jest Lady Gaga, która dla Bradleya zerwała nawet zaręczyny ze swoim wcześniejszym partnerem. Piosenkarka oszalała na punkcie swojego partnera filmowego do tego stopnia, że doprowadziła do rozpadu jego kilkuletniego związku z Iriną.

Lady Gaga robi wszystko, aby dopiec pięknej modelce. Zabrała jej chłopaka, a teraz wprowadziła się do domu Bradleya z którego z impetem wyrzuciła wszystkie rzeczy Iriny Shayk. Gaga podobno planuje już wspólne dzieci z Cooperem. Jaka jest prawda, nie wiadomo. Jedno jest pewne, Irina ma w nosie popisy Lady Gagi i robi swoje. Modelka wzięła udział w kilku nowych kampaniach reklamowych, udzieliła szczerych wywiadów w kilku gazetach, jak również prężnie udziela się na rzecz chorych dzieci  w Rosji.

Obecnie na profilu Iriny Shayk pojawiła się przepiękna fotka, na której modelka pozuje w samej bieliźnie. Z całą pewnością takiego ciała i tak boskiej figury Bradley Cooper szybko nie zobaczy. Niestety Lady Gaga, nawet w najmniejszym stopniu, nie dorównuje wyglądem Rosjance.

Sami oceńcie:

 


Czy Irina Shayk i Bradley Cooper powinni do siebie wrócić?

×