Kryzys w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera widać gołym okiem! W sieci krąży nagranie jak aktor doprowadza modelkę do łez [WIDEO]

Lady Gaga i Irina Shayk

Lady Gaga i Irina Shayk

Bradley Cooper doprowadza Irinę Shayk do łez

Lady Gaga dopnie swego i odbierze Bradleya Irinie? Wszystko na to wskazuje. Na najnowszym nagraniu widać wyraźnie, że aktor i modelka nie dogadują się.

Choć od premiery A Star is Born minęło już kilka miesięcy, o jego gwiazdach jest coraz głośniej. Lady Gaga i Bradley Cooper, którzy zagrali tam kochanków codziennie mierzą się z głosami, że mają romans. Fakt ten spotęgował genialny występ aktorów podczas gali rozdania tegorocznych Oscarów pod koniec lutego. Na scenie stworzyli bowiem niesamowicie romantyczną atmosferę – przytulali się, patrzyli sobie w oczy i mało brakowało, a doszłoby do pocałunku.

Wszystkiemu zaprzecza autorka hitu Poker Face, która podczas ostatniego wywiadu mówiła:

Ludzie mogli zobaczyć chemię między nami, i wiesz co – o to właśnie chodziło! Shallow to piosenka o miłości, Narodziny gwiazdy to historia miłosna. Kiedy śpiewasz piosenki o miłości, chcesz, by ludzie ją poczuli. Jestem artystką i zdaje się, że wspólnie z Bradleyem zrobiliśmy kawał dobrej roboty, nabraliśmy was – wyjaśniła w programie Jimmy’ego Kimmela.

Mało kto jednak wierzy w jej tłumaczenie. Bowiem kilka dni później do sieci trafiło wspólne zdjęcie gwiazd, na którym wyraźnie widać, że Bradley chwilę wcześniej otrzymał od wokalistki soczystego buziaka. O kryzysie w związku Coopera z Iriną Shayk, z którą ma przecież córeczkę ma świadczyć także najnowsze nagranie, które właśnie ujrzało światło dzienne.

Siedząca na trybunach para zaczyna rozmawiać i nagle, z oczy modelki płyną łzy! Zobaczcie koniecznie wideo i sami oceńcie, czy wszystko u nich w porządku, a romans aktora z Gagą jest tylko domniemaniem mediów i fanów.

Zobaczcie oscarowy występ gwiazd A Star is Born:

Bradley Cooper i Lady Gaga przyłapani na pocałunku! Tabloid opublikował sensacyjne zdjęcie!

Irina Shayk uciera nosa Lady Gadze swoim gorącym zdjęciem! Ta fotka zamyka usta wszystkim plotkarzom!


Irina Shayk - Złote Globy 2019

Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×