Irina Shayk posądzona o najgorsze. W czasie ataku Rosji na Ukrainę wykonała fatalny wizerunkowo krok

Irina Shayk, Putin

Irina Shayk, Putin

Irina Shayk oskarżona o popieranie wojny wywołanej przez Władimira Putina. Internauci bezlitośnie punktują supermodelkę.

Irina Shayk to modelka pochodzenia rosyjskiego, która jest jedną z najpopularniejszych w swojej branży na świecie. Karierę rozpoczęła w wieku 19 lat. Pracowała jako modelka w Paryżu, a w roku 2010 została oficjalną ambasadorką znanej na całym świecie włoskiej marki Intimissimi. Podpisała również kontrakty z markami Victoria’s Secret, Guess oraz Lacoste.

Mężczyźni nie są w stanie przejść obok niej obojętnie. W latach 2010-2015 była związana z jednym z najlepszych piłkarzy świata – Cristiano Ronaldo, z którym poznała się podczas wspólnej kampanii Armani Exchange. Do 2019 roku jej partnerem był znany aktor Bradley Cooper. Para ma córkę Leę De Seine.

Shayk jest bardzo aktywna w sieci. Jej publikacja wywołała niezłą burzę. Irina popiera Putina?

Irina Shayk oskarżona o popieranie działań wojennych Władimira Putina

Irina Shayk, kiedy rozpoczęła się wojna w Ukrainie, potępiła działania Władimira Putina. Opublikowała na swoim Instagramie czarną planszę z białą pacyfką, symbolem pokoju i napisała:

Nie dla wojny. Przekażę darowiznę na UNICEF oraz Ukraiński Czerwony Krzyż. Modlę się o pokój

Jednak internauci przypomnieli sobie, że dwa lata wcześniej pokazała w sieci zdjęcie z książką rosyjskiego dziennikarza Leonida Melczina o Władimirze Putinie.  Już wówczas nieźle rozwścieczyła tym internautów.

Incydent wrócił na tapet po tym, gdy Irina opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcie sałatki, znaną na świecie jako rosyjska, a w opisie umieściła symbolicznie litery Z, choć w angielskim odpowiedniku słowa Rosjanie, czyli Russians ona nie występuje.

Przypomnijmy, że litera ta stała się symbolem rosyjskiej inwazji w Ukrainie. Widać ją na rosyjskich wozach bojowych, czołgach, broni itp. Początkowe oznaczenie dla wojskowych szybko stało się patriotycznym symbolem i obecnie wykorzystywane jest przez propagandę Kremla. Niektórzy nawet porównują znak do hitlerowskiej swastyki.

Internauci nie pozostawili na modelce suchej nitki:

  • Dobrze wiedzieć, że wspiera terroryzm.
  • Co to ma być?
  • To jest swastyka roku 2022.
  • Pokazałaś swoją prawdziwą twarz.
  • Nie wierzę, że to przypadek. Wspierasz wojnę Putina?!

Jak sądzicie, to celowe działanie, czy rzeczywiście zbieg okoliczności?


Irina Shayk w sukience polskiej marki na spacerze po Nowym Jorku

Irina Shayk w sukience polskiej marki na spacerze po Nowym Jorku

Irina Shayk w sukience polskiej marki na spacerze po Nowym Jorku

Irina Shayk w sukience polskiej marki na spacerze po Nowym Jorku

Irina Shayk - kolekcja Rage Age wiosna-lato 2022

Irina Shayk - kolekcja Rage Age wiosna-lato 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×