Zjawiskowa Irina Shayk pierwszy raz zabrała głos w temacie swoich operacji plastycznych! Już wiadomo, co sobie poprawiała!

Irina Shayk uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Modelka wreszcie odpowiada na liczne spekulacje, sugerujące, że poddała się zabiegom chirurgii plastycznej. Jej słowa brzmią jednoznacznie

Irina Shayk, mimo że od lat jest na topie, musi walczyć z okropnym hejtem. W ostatnim czasie, kiedy do mediów przedostała się informacja o jej rozstaniu z Bradleyem Cooperem, modelka jest narażona na nieprawdopodobną falę krytyki. Internauci sugerują, że gwiazda swoją zjawiskową urodę zawdzięcza licznym zabiegom. Niektóre ataki wprost sugerują, że Irina powiększyła sobie usta.

Modelka w temacie swojego wyglądu długo milczała, jednak ostatnio już nie wytrzymała i postanowiła raz na zawsze wyjaśnić temat. Gwiazda światowego modelingu wyśmiała wszystkich internautów, którzy zarzucają jej korzystanie z usług chirurga plastycznego:

Ostatnio czytam śmieszne nagłówki, które brzmią: ” Irina Shayk miała zastrzyki, jej usta wyglądają jak pierogi”. To jest po prostu śmieszne! Informuję was, że takie insynuacje są absurdalne, wcale mnie nie irytują bo mam wielkie poczucie humoru i duży dystans do siebie – powiedziała w Harper’s Bazaar.

Irina w dalszej wypowiedzi wyjaśnia temat, dementując wszystkie plotki o operacjach:

Wszystko, co dzieje się na świecie, nie musi być łatwe. Niektórzy ludzie będą cię kochać, niektórzy będą cię nienawidzić. To naprawdę nie przeszkadza mi w życiu. Tak mam zmarszczki i moja skóra się starzeje. Trzeba zaakceptować ideę starzenia się i zmiany swojego ciała na każdym etapie życia, trzeba to polubić i po prostu świętować. W życiu musimy zrozumieć, że ludzki proces starzenia nie jest doskonały.

W komentarzu Irina odniosła się także do wyglądu swoich ust. Czy modelka przyznała się do zastrzyków z kwasu hialuronowego?

 Ludzie zrozumcie, że jeśli ktoś chce wstrzyknąć sobie coś w usta, bo źle się czuje, niech Bóg go błogosławi. Ja nikogo nie osądzam, nie oceniam za wygląd, każdy ma swoje życie i robi z nim co chce. Od zawsze promuję naturalne piękno, ponieważ myślę, że żyjemy w takim dziwnym świecie, w którym każdy chce być doskonały. Ale ja niestety nie jestem doskonała. Czasami mam podwójny podbródek, podkrążone oczy, zmarszczki i inne niedoskonałości. Uświadomcie sobie wreszcie, że stworzona przez media doskonałość nie istnieje.

Spodziewaliście się, że Irina nie miała żadnych operacji plastycznych?

Irina Shayk wróciła do korzeni! Tak seksownie dawno nie wyglądała! Bradley Cooper widzi, ile stracił!

Irina Shayk szczera jak nigdy wcześniej! W pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Bradleyem Cooperem wyjawiła skrywane sekrety swojego związku

Irina Shayk w obłędnej sesji w “Harper’s Bazaar”! Bradley Cooper i Lady Gaga padną z wrażenia!


Irina Shayk w Harper's Bazaar na sierpień 2019

Irina Shayk w Harper's Bazaar na sierpień 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×