Irina Shayk ma już dość życia w celibacie. Casting na nowego partnera dla modelki właśnie ruszył!

Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk

Irina Shayk była podobno mocno załamana po rozstaniu z Bradleyem Cooperem! Kiedy ten romansował z Lady Gagą, modelka Victoria's Secret zajmowała się wychowaniem córeczki. Czy Irina kiedyś znów zachce żyć pełnią życia?

Bradley Cooper i Irina Shayk uchodzili za jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Ich związek wydawał się nienaruszalny. Wszystko zmieniło się wraz z sukcesem, jaki aktorowi zapewnił nagrodzony Oscarem za muzykę film Narodziny gwiazdy.

Na planie hitu Bradley poznał Lady Gagę. Między parą podobno mocno zaiskrzyło. Plotki o romansie filmowych kochanków nie milkły. To nie wpłynęło dobrze na związek Bradleya i Iriny. Między nimi dochodziło do coraz większych kłótni. I nie pomogło nawet to, że oboje bardzo chcieli ratować związek ze względu na córkę, 2-letnią Leę.

Chociaż Irina i Bradley zgodzili się na wspólną opiekę nad Leą, starają się siebie unikać za wszelką cenę i nie chcą przebywać pod jednym dachem – donosił o konflikcie In Touch Weekly.

[wp_quiz id=”527″]

Modelka była totalnie załamana rozstaniem. Kilkakrotnie została przyłapana gdy wychodziła z gabinetu terapeutycznego. Media od razu powiązały problemy natury psychicznej z rozstaniem z Bradleyem. Irina unikała komentowania prywatnego życia, ale jednocześnie było po niej widać, że nie tryska energią i humorem. Jej życie wypełniało głównie zajmowanie się córeczką Leą.

Irina Shayk – nowy partner na celowniku. Kogo szuka gwiazda?

W najnowszym wydaniu magazynu Life&Style możemy przeczytać, że para próbowała do siebie wrócić, ale powrót okazał się niewypałem. Rozmawiali przez telefon, wysyłali sobie niewinne SMS-y, a mediatorem była matka modelki. Niestety, nic z tego nie wyszło.

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk – Złote Globy 2019

Nie do końca wiadomo, co naprawdę było przyczyną kryzysu w ich związku. Czy aktora rzeczywiście łączyło z Lady Gagą coś więcej niż wspólna praca? Choć o pytanie pozostaje bez odpowiedzi, gdyż nikt nie ma na to twardych dowodów.

Znajomi Iriny na łamach Life&Style wyznali, że modelka nie chce być już singielką i jest gotowa na nowe otwarcie w swoim życiu. W dodatku podobno dostaje tony ofert od chętnych, którzy chcą zająć miejsce Bradleya. I z nieskrywaną przyjemnością przegląda zgłoszenia, jakie napływają na jej Instagramie.

Ciekawe, czy już sobie kogoś upatrzyła…

Zobacz także: Jak wygląda córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk?


Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

No crédit - BI - Exclusif - Bradley Cooper et sa compagne Irina Shayk se baladent avec leur fille Lea dans le quartier de West Village à New York

No crédit - BI - Exclusif - Bradley Cooper et sa compagne Irina Shayk se baladent avec leur fille Lea dans le quartier de West Village à New York, le 1er mai 2018 For germany call for price No credit - BI - Exclusive - Bradley Cooper and his girlfriend Irina Shayk are seen with their daughter Lea walking around West Village, they went to play with their daughter in the playground, in New York City, on May 1st 2018

Irina Shayk urodziła! Dziecko Bradleya Coopera

Irina Shayk urodziła! Dziecko Bradleya Coopera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×