Szukaj

Irina Shayk ścięła włosy! Teraz ma krótką, męską fryzurę!

Irina Shayk sesja świąteczna

Irina Shayk sesja świąteczna

Irina Shayk ścięła włosy? Modelka pokazała się w krótkiej fryzurze. Przeszła niebywałą metamorfozę, którą podkreśliła męskimi stylizacjami. Efekt powala, ale czy jest on na dłużej?

Irina Shayk od lat plasuje się w czołówce najbardziej wziętych modelek na świecie. Jej nazwisko działa na reklamodawców jak magnes. O współpracę z seksowną Rosjanką zabiegają najwybitniejsi kreatorzy trendów. Regularnie możemy podziwiać ją w wielkich, światowych kampaniach, w których to ona jest największą gwiazdą.

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera!

Irina Shayk ma krótkie włosy

Irina aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 12 milionów internautów. Ostatnio nieźle ich zaskoczyła. Do tej pory gwiazda miała włosy do ramion i eksperymentowała tylko z kolorem. Tego lata zaszalała jeszcze bardziej! Na Instagramie opublikowała zdjęcia w bardzo krótkich włosach, w których ledwo ją poznaliśmy.

Irina Shayk w krótkich włosach

Irina Shayk w krótkich włosach

Tym razem była partnerka Bradleya Coopera wzięła udział w sesji do jednego z luksusowych pism o modzie, na potrzeby której przeszła niebywałą metamorfozę. Irina Shayk ścięła włosy na krótko, choć niewykluczone, że na czas sesji założyła perukę. Nowa fryzura dodała jej sporo charyzmy, którą dodatkowo podkreśliły umiejętnie dobrane stylizacje. Modelka w męskich smokingach i garniturach idealnie wpisała się w wizerunek silnej i niezależnej kobiety XXI wieku.

Zobacz: Irina Shayk nie zna litości! Na oczach Bradleya Coopera romansuje z jego najlepszym przyjacielem! To się nazywa zemsta!

Czy Irina Shayk ma nowego partnera?

Internauci już teraz spekulują, czy aby nowa fryzura Iriny Shayk nie była zapowiedzią rewolucji w jej życiu. Gwiazda znana jest z radykalnych metamorfoz w sytuacjach, które są dla niej przełomowe. Po rozstaniu z Cristiano Ronaldo zmieniła kolor włosów, gdy do mediów trafiła wiadomość o romansie Bradleya z Lady Gagą zafundowała sobie drastyczne cięcie – modnego boba, a teraz? No właśnie, czyżby Irina wreszcie znalazła miłość? Choć spekulacji w tym temacie nie brakuje (ostatnio była łączona z Justinem Theroux), to sama seksbomba milczy jak grób.


Irina Shayk w krótkich włosach

Irina Shayk w krótkich włosach

Irina Shayk w krótkich włosach
Irina Shayk w krótkich włosach

Irina Shayk w krótkich włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×