Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Irina Shayk po raz pierwszy na zdjęciu z córką!

irina Shayk i Bradley Cooper dziecko


Irina Shayk z córką Leą

Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami cztery miesiące temu. Irina, która wcześniej spotykała się z Cristiano Ronaldo, po rozstaniu z którym powiedziała, że „przy nim czuła się brzydka”,  bardzo szybko z wzajemnością zakochała się w Bradleyu i zaszła w ciążę po niecałym roku znajomości.

Teraz para jest rodzicami czteromiesięcznej dziewczynki Lei i oboje są w niej absolutnie zakochani:

Jako para mają się świetnie i jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie odkąd urodziło się dziecko. W przyszłości planują kolejne. Oszaleli na punkcie Lei – jakiś czas temu zdradzał znajomy pary.

Para bardzo dba o swoją prywatność i nie wrzuca zdjęć dziecka do mediów społecznościowych, jak również żadne z nich nie chce komentować żadnych wydarzeń z życia prywatnego. Wszyscy z niecierpliwością czekali na pierwsze zdjęcia dziewczynki.

Paparazzi w końcu udało się przyłapać Irinę na spacerze z córką. Zadowolona dziewczynka machała nóżkami w nosidełku, a jej mama oczywiście wyglądała kwitnąco.

Czekamy na więcej zdjęć pięknej rodziny.

Irina Shayk i Bradley Cooper na romantycznych wakacjach! Trochę pokazała ona, a jeszcze więcej zdjęć wrzucili jej znajomi

Irina Shayk z córką

Irina Shayk z córką

Irina Shayk i Bradley Cooper na wakacjach

Irina Shayk i Bradley Cooper na wakacjach

Lubisz styl Iriny Shayk?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×