Irina Shayk i Bradley Cooper spędzili razem Halloween? Zdradził ich jeden szczegół. Fani są pewni, że do siebie wrócili

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk w Halloween przebrała się za kocicę. Zdjęciami z imprezy pochwaliła się na Instagramie. Towarzyszył jej partner przebrany za goryla. Fani od razu zobaczyli w nim Bradleya Coopera. Zdradził go jeden szczegół. 

Irina Shayk to jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych modelek na świecie. Karierę w branży rozpoczęła gdy była jeszcze nastolatką. Pierwszą pracę otrzymała w Paryżu. W 2010 została ambasadorką marki Intimissimi. W późniejszych latach została twarzą takich firm jak Beach Bunny, Victoria’s Secret, Guess i Lacoste. Dekadę temu została uznana za najseksowniejszą kobietę na świecie przez czasopismo przez węgierskie czasopismo Periodika.

Rosyjska modelka ma na swoim koncie kilka medialnych związków. Przez 5 lat spotykała się z piłkarzem – Cristiano Ronaldo, a ich relacje obserwowali fani z całego świata. Niestety związek rozpadł się, a każde z nich ułożyło sobie życie na nowo. Jeszcze dwa lata temu była szczęśliwa w związku z aktorem Bradleyem Cooperem. Uczucie z aktorem nie przetrwało próby czasu, ale doczekali się oni córeczki. Zgodnie dzielą się opieką Leą De Seine.

Jest pełnoprawnym, praktycznym tatą – nie ma niani. Lea wyjechała z nim na wakacje, przez prawie dwa tygodnie ani razu do nich nie zadzwoniłam – mówiła Shayk w wywiadzie z HIGHStyle .

Irina Shayk i Bradley Cooper spędzili razem Halloween. Fani mają dowody

Od kilku dni Instagram zalewają zdjęcia imprez Halloween, które organizowały gwiazdy. W Stanach Zjednoczonych jest ono szczególnie hucznie obchodzone, a znani i lubiani prześcigają w wymyślaniu nietuzinkowych przebrań. Irina Shayk również w tym roku wykazała się kreatywnością. Modelka podkreśliła swoje obłędne kształty, przebierając się za kocicę. W lateksowym kombinezonie wyglądała zniewalająco.

Na jednym ze zdjęć pozuje ona z mężczyzną przebranym za goryla. Fani natychmiast zwrócili uwagę na błękitne oczy jej towarzysza. Do złudzenia przypominają one oczy Bradleya Coopera. Nie da się nie zauważyć podobieństwa, a internauci natychmiast napisali o tym w komentarzach.

  • Czy to Bradley Cooper?
  • O cześć Bradley.
  • To na pewno Bradley. Jesteście razem?
  • Kostium goryla i te błękitne oczy. To Bradley.
  • Czy to Bradley w tej masce?

Takich komentarzy pojawiło się mnóstwo, ale modelka nie odpowiedziała na żaden z nich. Fani na pewno chcieliby znowu zobaczyć ich razem.


Irina Shayk - Halloween 2021

Irina Shayk - Halloween 2021

Irina Shayk - Halloween 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×