To koniec! Irina Shayk i Bradley Cooper właśnie się rozstali!

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk wyprowadziła się z posiadłości Bradleya Coopera. Czy to definitywny koniec ich znajomości? Zagraniczne tabloidy w tej kwestii rozwiewają wszelkie wątpliwości. 

Związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera to już przeszłość? The Sun nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Poczytny dziennik twierdzi, że para rozstała się na dobre, a najlepszym tego dowodem jest zachowanie rosyjskiej modelki, która na początku tygodnia spakowała manatki i opuściła willę, w której od lat mieszkała z amerykańskim aktorem.

W relacji Bradleya i Iriny wszystko zaczęło się ochładzać. W ich związku nie dzieje się dobrze od kilku miesięcy, więc Irina uznała, że lepiej będzie, jak zamieszkają oddzielnie. Wygląda na to, że coraz mniej ich łączy – przyznała osoba z ich otoczenia w rozmowie z The Sun.

Jeszcze kilka dni temu kolorowa prasa twierdziła, że Bradley i Irina walczą o wspólną przyszłość, głównie w trosce o swoją córkę Leę De Seine. Duet nie chciał, by dziewczynka wychowywała się w rozbitej rodzinie, jednak – jak twierdzi Closer – „płomień ich miłości zgasł i oboje nie potrafią dłużej budzić się u swojego boku”.

Znajomy pary na łamach The Sun potwierdził, że kryzys w ich związku narastał już od jakiegoś czasu. Zachowanie Iriny ocenił jako „impulsywne”, jednak mimo to nie uważa, by doszło do rozstania gwiazd Hollywood:

Od jakiegoś czasu nie potrafią się dogadać. Nie nazwałbym tego rozstaniem, ale niewiele im do tego brakuje.

Czekamy na oficjalne oświadczenie.

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper robią co mogą, by uratować swój związek! Kto im pomaga?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się?! Zamiast oświadczenia pojawiło się zaskakujące zdjęcie


Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Irina Shayk ucieka przed paparazzi

Irina Shayk ucieka przed paparazzi

Irina Shayk - Złote Globy 2019

Irina Shayk - Złote Globy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×