Szukaj

Irina Shayk i Bradley Cooper już za sobą zatęsknili! Zagraniczne media donoszą o ich romantycznej randce!

Irina Shayk, Bradley Cooper

Irina Shayk, Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper  porzucili na bok wzajemne pretensje i odrobili lekcje ze swojego małżeństwa. Wyciągnęli z tego bardzo odpowiedzialne wnioski. Czy są gotowi spotkać się jak przyjaciele i zapomnieć o demonach z przeszłości?

Irina Shayk i Bradley Cooper to w dalszym ciągu jedne z najczęściej pojawiających się nazwisk w kolorowej prasie za oceanem. Ich rozstaniem żyje cala Ameryka, a paparazzi nie odstępują ich nawet na krok. Ostatnio świat obiegła rewelacyjna wiadomość, że byli kochankowie wszystko sobie wyjaśnili i są gotowi nawet na randkę!

Irina bardzo ceniła sobie to, że Bradley nie musi uzewnętrzniać się ze swoim związkiem w mediach społecznościowych czy udzielać wywiadów, a przy okazji wyjawiać ich największe sekrety:

Teraz zamykają długi rozdział swojego życia, ale są gotowi na to, co będzie działo się dalej – wyznało źródło z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z The Sun.

Irina w dalszym ciągu mieszka w domu Bradleya w Los Angeles, gdzie opiekuje się córeczką Leą. Pomimo rozpadu ich związku rodzice chcą zapewnić dziecku prawdziwą atmosferę domowego ogniska. Bez kłótni, awantur czy innych ekscesów, które zwykle mają miejsce podczas rozwodów. Pomimo ogromu pracy będą się starać, aby dziewczynka zawsze była pod opieka jednego z nich i obiecali sobie wspierać ją w ważnych dla niej wydarzeniach, jak np. szkolne przedstawienie czy urodziny:

Kiedy Lea będzie miała ważne wydarzenie w swoim życiu, zarówna Bradley jak i Irina będą przy niej – dodaje informator popularnego dziennika.

Jesteśmy bardzo ciekawi dalszych losów Iriny i Bradleya. Czy będzie happy end?

Zobacz: Bradley Cooper po rozstaniu z Iriną Shayk ostro się zaniedbał! Na spacerze z córeczką wyglądał jak smakowity pączuś, za to modelka… Palce lizać!

Zobacz: Półnaga Irina Shayk popisowo wygina się w pałąk na drewnianych pniach! Modelka świętuje Dzień Niepodległości!

Zobacz: Odpicowana Irina Shayk w mistrzowski sposób przekazała Bradleyowi dobitny komunikat! Oj, będzie wojna!


Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą w parku

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą w parku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×