Szukaj

Znany przystojniak rozpieszcza Irinę Shayk! Wręczył jej prezent za ponad 8 tysięcy złotych! Jest też romantyczny list

Irina Shayk dostała prezent od Riccardo Tisci, włoskiego projektanta mody. Gwiazda otrzymała luksusową torebkę o wartości 8 tysięcy złotych.
Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk nigdy nie narzekała na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Gwiazda od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Na jej widok oszaleli już Cristiano Ronaldo i Bradley Cooper, z którym seksbomba doczekała się wspólnej córki Lei.

Shayk skradła także serce wielu projektantów mody. Regularnie możemy podziwiać ją w pokazach promujących kolekcje najsłynniejszych domów mody, czy w kampaniach reklamowych, w których to ona jest największą gwiazdą. Ostatnio Irina uczestniczyła w pokazie marki Burberry w Londynie podczas Tygodnia Mody. Swoją obecnością wywołała ogromne zamieszanie wśród publiczności i przedstawicieli światowej prasy. Tuż po zejściu z wybiegu czekała na nią nie lada gratka.

Zobacz: Irina Shayk ścięła włosy! Teraz ma krótką, męską fryzurę!

Irina Shayk dostała luksusowy prezent

Irina Shayk w swoim hotelowym pokoju znalazła przesyłkę z luksusową zawartością. W brązowym pudełku opatrzonym czarną kokardą i lakierowanym napisem Burberry, znajdowała się torebka w odcieniach czekolady, z charakterystycznym pasem – motywem promującym nową kolekcję marki.

Prezent dla Iriny wręczył sam Riccardo Tisci, włoski projektant mody, dyrektor kreatywny Burberry, a prywatnie przyjaciel Shayk. W liście dołączonym do przesyłki nazwą ją „aniołkiem”. Czy to nie urocze? 🙂

Zobacz: Shayk w staniku, rajstopach i lateksowej kurce! Długo nie zapomnicie tych widoków


Irina Shayk dostała torebkę Burberry

Irina Shayk dostała torebkę Burberry

Irina Shayk i Riccardo Tisci - wspólne zdjęcie na Instagramie

Irina Shayk i Riccardo Tisci - wspólne zdjęcie na Instagramie

Irina Shayk i Riccardo Tisci - czy są parą?

Irina Shayk i Riccardo Tisci - czy są parą?

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×