Dramat Ireny Santor! Od miesiąca odwołuje koncerty przez poważne problemy zdrowotne!

Irena Santor choroba

Irena Santor choroba

Irena Santor straciła głos

Gdy dwa lata temu Irena Santor trafiła do szpitala, cała Polska wstrzymała oddech z przerażenia. Okazało się jednak, że artystce udało się dojść do zdrowia i sytuacja znów się uspokoiła – aż do teraz. Legenda polskiej sceny muzycznej znów walczy ze szwankującym zdrowiem. Jak donosi Super Express, od miesiąca odwołuje wszystkie swoje występy, a to bardzo zaniepokoiło fanów. Co się stało? Jak się okazuje, gwiazda straciła głos!

Piosenkarka kontaktowała się z nami kilka tygodni temu, informując o swojej chorobie. Powiedziała, że nie wie, czy będzie w stanie wystąpić. Wczoraj dostaliśmy informację, że trzeba odwołać koncert, gdyż gwiazda przez infekcję straciła głos i nie jest w stanie wystać na scenie – zdradził tabloidowi jeden z pracowników Teatru 6. piętro

Wszystko przez infekcję, której Santor nabawiła się kilka tygodni temu. Niezaleczona choroba pozbawiła ją głosu do tego stopnia, że nie jest w stanie wydobyć z siebie nawet najmniejszego dźwięku. Odwołano już cztery koncerty z jej trasy, nie wiadomo co będzie dalej.

Na razie wiemy jedynie, że część występów została przełożona na maj- w ciągu kilku następnych tygodni Santor będzie dochodziła do siebie i doprowadzała gardło do porządku. Jak twierdzi tabloid, według jej menadżera to jedynie niegroźna infekcja. Miejmy nadzieję, że faktycznie tak jest!

Gwiazdy wspominają Wojciecha Młynarskiego. Artur Barciś, Irena Santor, Kora, Jerzy Połomski: “Łudziliśmy się, że będzie żył wiecznie”

Irena Santor trafiła do szpitala. Artystka jest poważnie chora

Gwiazdy na półfinale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki: Katarzyna Zielińska, Anna Dymna, Irena Santor…


Irena Santor

Fotografia: AKPA

Irena Santor

Irena Santor

Irena Santor na półfinale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Irena Santor na półfinale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×