Sroga mentorka z „Projektu Lady” przeszła młodzieżową metamorfozę. Nie uwierzylibyśmy, że to ona, gdyby nie zdjęcia

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska przeszła niebywałą metamorfozę. Sroga mentorka z Projektu Lady wygląda jak nie ona. W takiej odsłonie sama mogłaby zostać uczestniczką show.

Irena Kamińska-Radomska zyskała popularność za sprawą udziału w programie Projekt Lady, w którym jest mentorką. Kobieta stara się wpoić zagubionym bohaterkom dobre maniery. Uczy ich poprawnego chodzenia, ubierania się stosownie do okazji oraz pokazuje, jak powinno się spożywać wybrane posiłki. Wiele uczestniczek zdradza przed kamerami, że to właśnie ona  sieje w nich największy strach.

Ekspertka od wizerunku i etykiety ma opanowane zasady savoir-vivre’u do perfekcji. Wiedzę nabyła, ucząc się w The Protocol School w Waszyngtonie, gdzie uzyskała dyplom oraz międzynarodową licencję. Surowa mentorka na co dzień wykłada Psychologię Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Swoim doświadczeniem oraz wiedzą dzieli się także ze studentami w takich krajach jak Hiszpania, Litwa oraz USA. Dodatkowo uczy sztuki wystąpień publicznych.

Irena Kamińska-Radomska krytykuje znane osoby

Z uwagi na to, że Kamińska-Radomska zna się na prezencji i dress codzie jak nikt inny, często jest proszona o skomentowanie postawy bądź ubioru osób publicznych. Niedawno skrytykowała zachowanie Anny Muchy, która na swoim Instagramie żaliła się, że w restauracji otrzymała zepsute ostrygi:

Moim zdaniem nawet chwalenie czasami może być uznane za niegrzeczne, ponieważ jest to stawianie się w pozycji konesera. A czy Pani Anna Mucha nim jest? Tego nie wiem. Natomiast jeśli chodzi o krytykę, krytyka zawsze, mocno podkreślam, zawsze powinna być kierowana bezpośrednio do osób, które na nią zasługują. Czyli jeśli coś było nie tak, powinno się to powiedzieć w cztery oczy kelnerowi, który obsługiwał aktorkę – wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Irena nie oszczędziła nawet Rafała Trzaskowskiego czy Justina Biebera i jego żony, którzy byli nieodpowiednio ubrani na spotkania z prezydentami poszczególnych państw.

Irena Kamińska-Radomska w luźnej stylizacji

Kobieta słynie z przemyślanych i dobrze dobranych kreacji. W każdym odcinku Projektu Lady zachwyca stylizacjami. Także na jej Instagramie dotąd można było dostrzec raczej eleganckie i stonowane stroje.

Tym razem jednak specjalistka od etykiety postanowiła pokazać się w nieco luźniejszej odsłonie. Irena do zwiewnej koszulki i szerokich jeansów dobrała zimową, bordową czapkę. Szczególną uwagę zwracają długie czerwono-białe kalosze.

Jak wam się podoba sroga mentorka w młodzieżowej stylizacji?


Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×