Szukaj

Mentorka Irena z „Projektu Lady” pokazała córkę. Są niemal identyczne! Nawet ubierają się podobnie

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska

Irena Kamińska-Radomska, jedna z mentorek Projektu Lady, właśnie pochwaliła się na Instagramie swoją córką. Jak wygląda Dominika?

Irena Kamińska-Radomska to jedna z mentorek programu Projekt Lady, która pokazuje młodym i buntowniczym dziewczynom, jak zmienić swoje życie i stać się prawdziwymi damami. Ma w tym kierunku odpowiednie wykształcenie i chyba najlepsze rekomendacje z możliwych. Jest trenerem protokołu dyplomatycznego, posiada certyfikat z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie. Etykieta biznesu, dress code i komunikacja międzyludzka nie mają przed nią żadnych tajemnic. Jest też specjalistką od wizerunku medialnego. Idealnie wywiązuje się ze swojego zadania i uczestniczki show, wychodzą z programu kompletnie odmienione, a ona uchodzi za tą groźniejszą z doradczyń.

Irena Kamińska-Radomska niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, ale wiadomo, że jest matką pięknej Dominiki. Jak wygląda córka mentorki?

Jak wygląda córka Ireny Kamińskiej-Radomskiej?

Irena Kamińska-Radomska jak nikt inny wie, jak prowadzić social media, żeby obyło się bez skandali, ale także, żeby nie żałować opublikowanych treści. Złotą radą podzieliła się w rozmowie z naszą reporterką:

Można pokazać wszystko, ale to nie znaczy, że to wszystko jest dobre. Bo błędów w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej. Ludziom się wydaje, że teraz umieszczą coś, bo to takie piękne, ale za chwilę będą żałować.

Zanim się cokolwiek wrzuci na Instagram czy do innych mediów, trzeba się zapytać, czy ja chcę to widzieć za 10 lat. Trzeba pamiętać, że coś co się pojawia w internecie, to jest to wieczne – powiedziała.

Jej genialna w swej prostocie recepta na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji przyda się wielu osobom, nie tylko tym z pierwszych stron gazet. Tymczasem sama mentorka jest bardzo ostrożna i rzeczywiście na jej Instagramie treści są bardzo wyważone.

Nie mogłoby jednak obyć się bez zdjęcia córki. Jakżeby dumna mama nie miała się pochwalić, jaką wspaniałą dziewczyną jest Dominika?

Wygląda jak aniołek, ale charakterna jak cała armia aniołków.
To moim zdaniem dobrze, a co Wy o tym sądzicie? – napisała mentorka.

Internauci natychmiast dostrzegli podobieństwo dziewczyny do znanej mamy. Nie dość, że wyglądają jak dwie krople wody, to jeszcze dostrzec można podobny sposób ubierania. Dominika również nosi eleganckie kreacje, sięga po naszyjnik z pereł i jest wierna prostej fryzurze. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.


Córka Ireny Kamińskiej-Radomskiej

Córka Ireny Kamińskiej-Radomskiej

Irena Kamińska - Radomska - z córką Dominiką

Irena Kamińska - Radomska - z córką Dominiką

Córka Ireny Kamińskiej-Radomskiej

Córka Ireny Kamińskiej-Radomskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×