Przystojny Leonardo DiCaprio ukrywał przed światem swojego nastoletniego syna?! Internet obiegła fotka, która wprawiła fanów gwiazdora w osłupienie!

Leonardo DiCaprio smutny

44-letni amerykański gwiazdor filmowy - Leonardo DiCaprio, od lat wzbudza ogromne zainteresowanie światowych mediów plotkarskich. Aktor słynie ze swojego imprezowego życia, jak również z imponującej ilości kochanek, które zmienia jak rękawiczki. W ostatnim czasie w sieci pojawiła się fotka gwiazdora z nastolatkiem, który bardzo przypomina młodego aktora. Fani Leonardo oszaleli, bowiem odkryli, że chłopak na zdjęciu jest synem ich idola.

Leonardo DiCaprio jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych aktorów światowego kina. Jako dwudziestodwuletni chłopak śliczny Leo zagrał główną rolę w filmie Romeo i Julia. Natomiast największym jego sukcesem jak do tej pory był oczywiście film pod tytułem Titanic, wyreżyserowany przez Jamesa Camerona, który zdobył aż 11 Oscarów! Leonardo zagrał w nim rolę głównego bohatera, romantycznego i zabójczo przystojnego Jacka Dawsona. Leo po tak wielkim sukcesie natychmiast wzbił się na szczyt sławy,  zagrał zatem główną rolę w filmie Złap mnie, jeśli potrafisz, a później wystąpił w Aviatorze oraz Infiltracji.

Choć boski Leo ma już na swoim koncie wiele wspaniałych ról, dopiero w 2016 roku po raz pierwszy w swojej karierze otrzymał Oscara za rolę w filmie Zjawa. 

Leonardo słynie z bogatego życia osobistego, nie stroni od pięknych kobiet, jak również luksusowych imprez. Przez jego łóżko przewinęło się sporo młodych modelek oraz początkujących celebrytek, ostatnio aktor był widziany w towarzystwie zmysłowej Camili Morrone. Jednak nic więcej nie wiadomo o jego podbojach miłosnych i planach małżeńskich. Media plotkarskie w 2016 roku sugerowały, że Leo ma syna, jednak aktor plotkom zaprzeczył, stwierdził bowiem, że o dzieciach na razie nie myśli.

Wielkim szokiem była więc fotografia, która w ostatnich dniach obiegła internet.

Na zdjęciu Leonardo DiCaprio pozuje z nastolatkiem, który z racji uderzającego podobieństwa może być jego synem. Internauci byli przekonani, że Leo faktycznie ma syna! Fotografię aktora z rzekomym synem udostępniono kilkadziesiąt tysięcy razy.  Jednak okazało się, że jest to tylko fotomontaż z sugestywnym opisem – Syn Leonardo DiCaprio, który jest jego dokładną kopią.

Agencja AFP wyjaśniła jednak całe zamieszanie, informując jednoznacznie, że kolaż, jest sklejką dwóch zdjęć Leonardo. Na jednym zdjęciu Leo ma 19 lat, natomiast drugie zostało wykonane w 2009 roku.

Fani gwiazdora niestety musieli swój entuzjazm ostudzić.


Leonardo DiCaprio - fotomontaż

Leonardo DiCaprio - fotomontaż

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone całują się podczas lanczu

EXCLUSIVE: Leonardo DiCarprio and girlfriend Camila Morrone share a kiss at a restaurant in Manhattan Pictured: World Rights

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×