Instagram kasuje posty Mai Hyży. Zdjęcia nie zgadzają się z polityką portalu. Co na nich było?

Maja Hyży

Maja Hyży

Nad Mają Hyży zawisły czarne chmury. Gwiazda poinformowała swoich fanów, że zmaga się w pewnym problemem. Postanowiła opowiedzieć o wszystkim w sieci.

Maja Hyży od lat utrzymuje się na fali popularności. Sympatię zyskała dzięki udziałowi w takich programach jak X Factor czy Twoja twarz brzmi znajomo, w których prezentowała swój talent wokalny. Piosenkarka swoich sił dwukrotnie próbowała w preselekcjach do Eurowizji, co zakończyło się niepowodzeniem. Regularnie występuje na największych wydarzeniach w kraju.

Karierę umiejętnie łączy z życiem prywatnym. Oficjalnie od 2020 roku jest w związku z Konradem Kozakiem. Owocem ich miłości jest córeczka Antonina. Para wychowuje także bliźniaków z poprzedniego małżeństwa Mai – Wiktora i Alexandra. Gwiazda potwierdziła, że po raz trzeci jest w stanie błogosławionym. Poród planowany jest na zbliżające się wakacje. 32-latka nie ukrywa, że źle znosi tę ciążę:

Czuję się zdecydowanie gorzej. Nie będę ukrywać i kłamać, że jest przecudownie, aczkolwiek cieszę się bardzo z ciąży, choć moje samopoczucie jest bardzo kiepskie – wyznała w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl

Maja Hyży ma problem z IG. Usunęli jej zdjęcia

Maja Hyży mimo wielu obowiązków znajduje czas na prowadzenie swojego konta na Instagramie. Niemal każdego dnia raczy obserwatorów różnymi historiami ze swojego życia. Kilka dni temu żaliła się na swój stan zdrowia. Zdaje się, że czarne chmury wciąż nad nią wiszą. Tym razem gwiazda, będąc w salonie fryzjerskim, zaczęła opisywać, co jej się przydarzyło:

Od rana mam przeżycia – rozpoczęła.

Po chwili przeszła do sedna i zdradziła, że problem dotyczy Instagrama:

Nie wiem, co się dzieje, ale coś się dzieje z Instagramem, bo wrzuciły mi się dzisiaj dwa posty wczorajsze, które zostały skasowane, więc trochę lipa. Stałam w tej sukieneczce zielonej, którą wczoraj wrzucałam wieczorem. Dzisiaj nie będę znowu tego wrzucać, bo bez przesady. No ale takie mam dzisiaj akcje z Instagramem.

Okazuje się, że problem występuje nie tylko w przypadku publikowania zdjęć:

Cały czas mi się zawiesza. Wrzucałam dzisiaj filmik z rana, który mi się nie wrzucił, bo mi się zawiesiło wszystko i skasowało, więc mam nadzieję, że to jakieś chwilowe problemy.

To nie pierwszy raz, gdy popularna aplikacja płata użytkownikom figle. Mieliście ostatnio podobne problemy z Instagramem?


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×