Szukaj

Megxit się opłacił! Meghan Markle przegoniła księżną Kate. Są na to twarde dowody

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Książę William i księżna Kate znowu będą mieli przez księcia Harry'ego i jego niepokorną żonę Meghan Markle nieprzespane noce? Możliwe, bo tamci już nad nimi górują! Wprawdzie na razie tylko w sieci, ale przecież w dzisiejszych czasach, to właśnie internet jest potęgą.

Kiedy 8 stycznia br. Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich i przeprowadzają się do Kanady, na Instagramie przeżyli prawdziwe oblężenie. Książęta Sussexu już jakiś czas temu ostatecznie odcięli się od księżnej Kate i księcia Williama, z którymi jeszcze kilka miesięcy temu współdzielili konto @KensingtonRoyal. I od razu pobili rekord Guinnessa, bo zyskali milion obserwujących w niecałe sześć godzin!

Para na powitanie umieściła w pierwszym poście galerię zdjęć, które dotychczas „zalegały” w królewskich zbiorach. Nie zabrakło pięknych fotografii z oficjalnych wizyt w Wielkiej Brytanii i za granicą – w Australii, Afryce czy Irlandii, chwytających za serce ujęć z księżną Sussexu w otoczeniu muzułmańskich kobiet, będących ofiarami przemocy domowej, czy intymnych zdjęć z głośnego i zarazem tajemniczego wesela, które miało miejsce w maju ubiegłego roku.

Meghan i Harry w pierwszej powitalnej wiadomości do fanów napisali:

Witamy na naszym oficjalnym Instagramie. Z niecierpliwością czekamy by podzielić się z wami pracą, która nas napędza, organizacjami, które wspieramy, ważnymi ogłoszeniami i możliwością do rzucenia światła na kluczowe kwestie. Dziekujemy za wasze wsparcie, i witamy w @sussexroyal.

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Instagram Meghan i Harry’ego ma więcej obserwatorów niż Kate i Williama

Odkąd Meghan Markle i książę Harry „wykręcili numer” rodzinie królewskiej, cały świat podzielił się na dwa obozy: jedni z całych sił kibicują ich pomysłowi wybicia się na niezależność. Inni z kolei wylewają na nich (a szczególnie na Meghan Markle) wiadra pomyj. Ale wygląda na to, że wszyscy, bez wyjątku są żywo zainteresowani tym, co dzieje się w życiu pary buntowników.

Okazuje się, że ich profil na Instagramie zdążył już przebić profil księcia Williama i księżnej Kate. Sussexowie maja 11,1 mln fanów, zaś Cambridge’owie 11 mln. Wydawać by się mogło, że to niewiele, i że prześcignęli ich tylko o włos, ale przecież to ci drudzy na Instagramie są obecni od dawna, powinni więc prowadzić w cuglach. Ale z drugiej strony cóż mogą poradzić na to, że łaska wiernych na pstrym koniu jeździ?

Zobacz: To Oprah Winfrey miesza w rodzinie królewskiej? Postawiona pod ścianą skomentowała aferę z Harrym i Meghan


Meghan Markle i książę Harry na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry na Instagramie

Księżna Kate i książę William na Instagramie

Księżna Kate i książę William na Instagramie

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×