Instagram Anny Przybylskiej jest wciąż aktywny. Poruszające słowa chwytają ze serce

Anna Przybylska Instagram

Anna Przybylska Instagram

Anna Przybylska za życia aktywnie prowadziła profil na Instagramie. Choć swój ostatni post zamieściła pięć lat temu, internauci wciąż go komentują. Wśród wpisów nie brakuje poruszających słów uznania dla zmarłej gwiazdy.

5 października o godzinie 15:18 zmarła Anna Przybylska. Aktorka przegrała walkę ze złośliwym nowotworem trzustki. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła całym środowiskiem artystycznym i milionami Polaków. Wielu wciąż nie może pogodzić się z tragedią, jaka spotkała 36-letnią gwiazdę.

Instagram Anny Przybylskiej jest wciąż aktywny. Fani pamiętają o gwieździe

Choć wkrótce mienie okrągłe pięć lat od śmierci Przybylskiej, pamięć o niej jest ciągle żywa. Grób gwiazdy w rodzinnym Gdańsku codziennie odwiedzają tłumy wielbicieli, podobnie jest z jej profilem na Instagramie. Na koncie @aniablond regularnie pojawiają się wyrazy uznania, sympatii i tęsknoty. Internauci nie zapominają, jak wspaniałą aktorką, matką i partnerką była Anna, która osierociła trójkę pięknych dzieci.

Instagram Anny Przybylskiej to niezwykła pamiątka dla jej sympatyków. Możemy na nim znaleźć mnóstwo zdjęć i zabawnych filmów, jakie niemal do końca publikowała gwiazda. To właśnie tam skrupulatnie dokumentowała swoją walkę z tabloidami i paparazzi, do których miała żal za zakłócanie ostatnich chwil życia.

Wojnę rozpoczęły media. W wakacje byłam w szpitalu Akademii Medycznej w Gdańsku. Rozpoczęto wtedy ogólnopolską akcję z tym związaną – media spekulowały: wysyłały mnie na operację, na chemię, czułam jakby grzebano mi w trzewiach. Wysyłaliśmy pisma prawnicze, ale to nie skutkowało, więc wpadłam na pomysł, że na swój profil na Instagramie będę wstawiać zdjęcia ludzi, którzy okradają mnie z prywatności – opowiadała aktorka w programie „Tomasz Lis na żywo”.

Zobacz: Nieznana fotografia Anny Przybylskiej z dziećmi po latach trafiła do sieci. Wzruszający widok

Wywiad z Anną wstrząsną opinią publiczną. Swoimi słowami udowodniła, że najważniejsza dla niej zawsze była rodzina, dopiero potem liczyła się kariera. Nic dziwnego, że na jej wciąż dostępnym profilu na Instagramie, który śledzi niemal 46 tysięcy osób, możemy przeczytać takie oto wyrazy szacunku od internautów:

  • Aniu świat tak szybko pędzi nie wiadomo dokąd… Tak bardzo się boje o wszystko, często myślę sobie o Tobie-chciałabym być tak silna, jak Ty… Twoje dzieciaczki rosną jak na drożdżach, zresztą. pewnie wiesz
  • Czytałam o Pani. Niesamowita z Pani kobieta! Ślę pozdrowienia, gdziekolwiek Pani jest… Do zobaczenia
  • Też jestem kobietą, żoną, matką. Podziwiam Cię. CudownaCiebie kobieta, mama, partnerka, córka, siostra. Do zobaczenia — brzmią jedne z ostatnich komentarzy.

Zobacz: Anna Przybylska skończyłaby dzisiaj 40 lat. Na Instagramie zostawiła ostatnie wiadomości i zdjęcia, które łamią serce

Ostatni post Anny Przybylskiej na Instagramie

Anna Przybylska swój ostatni ślad w sieci pozostawiła 24 września 2014 roku. Zaprezentowała kolekcję sportowych butów należących do niej, do jej dzieci i partnera. To właśnie pod tym postem najczęściej pojawiają się kolejne komentarze od stęsknionych fanów.

Zobacz: Jarosław Bieniuk z synami na rozpoczęciu roku szkolnego. Jan to wykapana Ania Przybylska

View this post on Instagram

Moje kochane New Balancy .,.

A post shared by Anna Przybylska (@aniablond) on


Anna Przybylska z synem Janem

Anna Przybylska z synem Janem

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Instagram Anny Przybylskiej - co publikowała?

Instagram Anny Przybylskiej - co publikowała?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×