Słynny aktor i jego żona zginęli w koszmarnym wypadku. Tragedia wstrząsnęła całym światem

Ingo Kantorek nie żyje. Popularny niemiecki aktor i jego żona, wracając z wakacji we Włoszech, zginęli w tragicznym wypadku samochodowym. Niestety ani mężczyzna, ani jego żona go nie przeżyli. 

Ingo Kantorek, wykorzystując sezon urlopowy, postanowił chwilę odpocząć od służbowych obowiązków. Popularny w Niemczech aktor wziął więc żonę Susanę i wybrali się do Włoch. Swoją podróż relacjonowali w social mediach, gdzie publikowali wspólne, urocze zdjęcia.

Zobacz: Nie żyje słynny Pan Stanisław. Zmarła gwiazda hitowego serialu Polsatu

View this post on Instagram

Du verdienst jemanden, dich liebt und zwar mit jedem einzelnen Herzschlag. Jemanden, der ständig an dich denkt, der jede Minute im Gedanken bei dir ist und überlegt, was du machst, wo du bist und ob es dir gut geht. Du brauchst jemanden, der dir hilft, deine Träume zu verwirklichen. Jemanden, der dich vor deinen Ängsten beschützt. Du brauchst jemanden, der dich mit Respekt behandelt. Und alles an dir liebt, vor allem deine Fehler. Und genau eine solche Person ist der zweite Teil deiner Seele, wenn diese Person in dein Leben tritt, finden sich zwei Seelen, die füreinander bestimmt. Danke, das du all das, seit 20 Jahren, für mich bist @susanakantorek #Suzingo #truelove #forever #badboygentleman #loves #badbabygirl #armyofbbg #BBG #couplegoals #liebe #glaube #hoffnung #love #hope #peace #potd #qotd #milf

A post shared by Ingo Kantorek (@ingo_kantorek) on

Zobacz: Nie żyje Andrzej Buszewicz. Zmarła gwiazda największych polskich seriali

Chociaż cały urlop przebiegł szczęśliwie, w drodze powrotnej wydarzyła się tragedia. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, kobieta w momencie w którym chciała skręcić na parking, uderzyła w betonową barierkę, a następnie w ciężarówkę. Cała sytuacja miała miejsce w nocy 16 sierpnia, na autostradzie A8 w pobliżu Sindelfingen, niedaleko Stuttgartu.

Jak informują niemieckie media, aktor zginął na miejscu. Jego żona walczyła o życie w szpitalu. Niestety nie udało jej  się to. Para, która małżeństwem była od 2000 roku, osierociła syna. Warto dodać, że Ingo Kantorek był bardzo rozpoznawalny w Niemczech. Popularność przyniosła mu rola w serialu Köln 50667, który emitowany jest od 2013 roku. Aktor, w obsadzie był od samego początku. Wcielał się w rolę Alexa Kowalskiego.

Zobacz: Lars Larsen nie żyje. Śmierć słynnego miliardera wstrząsnęła całym krajem


Ingo Kantorek nie żyje

Ingo Kantorek nie żyje

Ingo Kantorek i jego żona zginęli w drodze powrotnej z wakacji

Ingo Kantorek i jego żona zginęli w drodze powrotnej z wakacji

Ingo Kantorek i jego żona Susane zginęli w drodze powrotnej z wakacji

Ingo Kantorek i jego żona Susane zginęli w drodze powrotnej z wakacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×