Szukaj

Szeregi „M jak miłość” opuściła jedna z czołowych gwiazd. Dla fanów serialu to brzmi jak koniec pewnej epoki

M jak miłość

M jak miłość

Kolejna gwiazda zdecydowała się odejść z serialu M jak Miłość. W jesiennej ramówce uwielbiana przez widzów telenowela straci kolejną aktorkę. Kto podjął taką decyzję?

M jak Miłość to serial, na którym wychowały się całe pokolenia widzów, ale też aktorów. Serial w tym roku świętuje swoje 20-lecie. Premierowe odcinki na antenie TVP2 są nieprzerwanie emitowane od dwóch dekad. Nawet pandemia koronawirusa i wprowadzona w związku z tym kwarantanna nie zaburzyły tego cyklu. Chociaż większość seriali na czas lock downu zniknęła z ramówek, to produkcja serialu tuż przed wprowadzeniem obostrzeń zdążyła nakręcić wszystkie niezbędne sceny. Ulubiony serial Polaków, był zatem emitowany bez zakłóceń.

Aktorzy już wrócili na plan zdjęciowy, a w social mediach pojawiają się kolejne kulisy. Wiadomo już, że w serialu nie pojawi się jedna z głównych postaci. Grana przez Barbarę Kurdej-Szatan postać podobnie, jak aktorka będzie w błogosławionym stanie. Serialowa Asia podejmie trudną decyzję o wyjeździe do Francji i na jakiś czas zniknie z serialu. Jak kilka dni temu informował magazyn Flesz, Basia zawsze będzie miała otwartą furtkę, żeby wrócić do pracy.

Produkcja „M jak Miłość” zawsze zapewnia mamom komfortowe warunki, m.in. osobną przyczepę, w której Basia będzie mogła karmić i spędzać przerwy z dzieckiem, oraz skrócony czas na planie, by jednorazowo nagrać jak najwięcej scen –  informuje Karolina Baranowska.

Nie wiadomo jeszcze, na jak długo aktorka pożegna się z serialem. Decyzję o opuszczeniu produkcji podjęła również inna gwiazda. Jednak ona definitywnie rezygnuje ze swojej roli. O kim mowa?

Gwiazda serialu odchodzi z „M jak Miłość”

Ina Sobala od wielu lat wciela się w postać Agi, córki Teresy. W serialu pojawiła się zaledwie na chwilę, ale okazało się, że jej postać bardzo spodobała się widzom. Dlatego wątek został bardzo rozbudowany. Widzowie z zapartym tchem śledzili jej losy. Ostatnio postać Agi i jej kuzyna Łukasza połączyła namiętność, z którą dziewczyna starała się bezskutecznie walczyć.

O losach tego wątku zdecydowała sama aktorka, podejmując decyzję o opuszczeniu serialu. Swoich fanów pożegnała obszernym wpisem w social mediach.

Kochani moi obserwatorzy‼️ Długo zastanawiałam się jak ubrać w słowa to, co chcę Wam przekazać. Zwyczajnie nie wiedziałam, czy powinnam wstawiać jakiś post, a jeśli tak, to co powinnam napisać… W końcu stwierdziłam, że najłatwiej będzie pisać prosto z serca i to też zamierzam uczynić. Jak każdy z nas wie, żeby coś mogło się rozpocząć, coś musi się skończyć. Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial @mjakmilosc.official – czytamy pod zdjęciem.

View this post on Instagram

Kochani moi obserwatorzy‼️ Długo zastanawiałam się jak ubrać w słowa to, co chcę Wam przekazać. Zwyczajnie nie wiedziałam czy powinnam wstawiać jakiś post, a jeśli tak, to co powinnam napisać… W końcu stwierdziłam, że najłatwiej będzie pisać prosto z serca i to też zamierzam uczynić ❤️ ❤️❤️ Jak każdy z nas wie, żeby coś mogło się rozpocząć, coś musi się skończyć✌️ Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial @mjakmilosc.official Wczoraj mogliście oglądać ostatni odcinek z moim udziałem ???? Pożegnałam się tym samym z graną przeze mnie postacią, kolegami aktorami, wspaniałą ekipą filmową i bardzo życzliwymi scenarzystkami oraz producentami. Minione trzy lata na planie serialu, były dla mnie niezwykłym czasem… poznałam wielu fantastycznych ludzi filmu, których z całego serca pozdrawiam i dziękuje za słowa wsparcia i wyrazy sympatii ❤️ ???? Przeżyłam również intensywny kurs pracy z kamerą, poznałam plusy i minusy zawodu aktora, założyłam to konto aby mieć z Wami kontakt, ale przede wszystkim, dzięki regularnej pracy, dowiedziałam się mnóstwo na swój własny temat i mogłam doskonalić swój warsztat ???? Wiem, że wielu z Was bardzo polubiło moją bohaterkę i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa ???? Nie chciałabym z nikim się żegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie…. może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w Emce ???? Aktualnie chciałabym jednak skupić się na nowych projektach, które na skutek pandemii musiały zostać wstrzymane i z wielką nadzieją patrzeć w przyszłość ???? Dziękuję Wam za wspólnie spędzony ze mną i moją bohaterką czas✌️ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WSPANIAŁYM LUDZIOM, KTÓRZY STANĘLI NA MOJEJ DRODZE ❤️ Wysyłam Wam dużo miłości i lecę wysoko, razem z motylami ‼️???????????? #dziekuje #dozobaczenia #mjakmilosc #cossiekonczy #cossiezaczyna #serial #praca #aktorka #powodzenia #dziekujewam

A post shared by Ina Sobala (@ina_sobala) on

Postać grana przez aktorkę zniknie z serialu po cichu. Aga zdecyduje się wyjechać i zakończyć chorą relację, jaka nawiązała się pomiędzy nią a kuzynem. Podobno ma na stałe osiedlić się na Bali.

Ina zdradziła też, że przed nią otwierają się nowe możliwości i projekty. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć aktorce kolejnych zawodowych sukcesów.

 


Ina Sobala

Ina Sobala

M jak miłość odcinek 1459, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Olek (Maurycy Popiel), Aga (Ina Sobala)

M jak miłość odcinek 1459, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Olek (Maurycy Popiel), Aga (Ina Sobala)

M jak miłość, Aga (Ina Sobala), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość, Aga (Ina Sobala), Olek (Maurycy Popiel)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×