Tak dziś wygląda In-Grid! 49-letnia gwiazda zaśpiewała w Polsce, ale wszystkie oczy zwrócone były na jej twarz. Bardzo się zmieniła?

In-Grid

In-Grid

Pamiętacie In-Grid? Gwiazda zmieniła się nie do poznania. Ma już 49 lat i dopiero co wystąpiła na gali zorganizowanej przez TVP. Zdjęcia.

In-Grid (właśc. Ingrid Alberini) pochodzi z Włoch. Dorosłe życie związała jednak z Francją i to głównie w języku francuskim tworzy swoją muzykę. W 2002 roku wydała singiel Tu es foutu, który stał się wielkim przebojem w całej Europie. Jej debiutancka płyta Rendez-Vous została wyróżniona w Polsce statusem platyny. Drugi krążek gwiazdy, La vie en rose, nagrodzono u nas złotem.

Gwiazda, zdając sobie sprawę z popularności w naszym kraju, wielokrotnie tu gościła. W przeszłości nagrała nawet piosenkę ze Stachurskym. W 2009 r. była zagraniczną gwiazdą Sopot Hit Festiwalu. Tym razem wystąpiła na gali French Touch Telewizji Polskiej. Jej obecność na scenie wzbudziła wielkie zainteresowanie ze strony telewidzów.

In-Grid ma już prawie 50 lat! Jak teraz wygląda?

Fani, chcąc nie chcąc, zwrócili uwagę na transformację wokalistki. Nie ma się czemu dziwić. We wrześniu tego roku obchodziła 49. urodziny. Dziś jest blondynką, która wciąż cieszy się świetną figurą. Na imprezie TVP wystąpiła w ciekawej, błyszczącej marynarce i dopasowanych do niej spodniach. Jej look uzupełniały buty na wysokim obcasie.

Na scenie towarzyszył jej Piotr Kupicha z zespołu Feel. Pozostałymi gośćmi francuskiego eventu byli Jean-Michel Jarre, Matt Pokora i Garou. Jarre w tym roku otrzymał podczas imprezy nagrodę Marianne d’Honneur, którą przyznaje się postaciom szanowanym zarówno w Polsce, jak i we Francji. W minionych latach tę samą nagrodę przyznanom.in.: Wojciechowi Pszoniakowi, Idze Świątek Andrzejowi Sewerynowi.

Gala French Touch ma na celu promocję polsko-francuskiej współpracy. W tym roku zorganizowano ją już po raz ósmy. Dajcie znać w sekcji komentarzy, czy lubicie In-Grid i jakich francuskich artystów macie na swoich playlistach.


In-Grid ma już 49 lat. Jak wygląda?

In-Grid ma już 49 lat. Jak wygląda?

In-Grid ma już 49 lat. Jak wygląda?

In-Grid ma już 49 lat. Jak wygląda?

In-Grid ma już 49 lat. Jak wygląda?

In-Grid ma już 49 lat. Jak wygląda?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×