Imię dziecka Khloé Kardashian wyszło na jaw! To chyba jakiś żart?

Khloe Kardashian imię córki

Jakie imię dla córki wybrała Khloé Kardashian?

Khloé Kardashian jest już tylko o krok od podjęcia decyzji na temat imienia swojej córeczki. Jak się okazuje, ona i jej ukochany Tristan Thompson znaleźli sobie niewyczerpane źródło inspiracji w najnowszym blockbusterze Marvela. Chodzi oczywiście o Czarną Panterę, która odniosła niesamowity sukces na całym świecie – uda jej się odnaleźć również w rodzinie Kardashian-Jenner?

Wszystko wskazuje na to, że 33-letnia celebrytka i jej 27-letni partner naprawdę zamierzają wybrać imię dla córki (nareszcie!) opierając się na kultowym filmie:

Tristan od jakiegoś czasu zarzuca Khloé imionami dla dziecka, które odnoszą się do „Czarnej Pantery”. Wspomniał chyba o wszystkich, od Nakia, przez Okoye aż po Shiru. Zasugerował nawet, że byłoby fajnie gdyby poprzekręcali Wakandę (afrykański, fikcyjny kraj, w którym rozgrywa się akcja filmu – przyp. red) i uzyskać imię zbliżone właśnie do tego słowa i uwierzcie, Khloé ciężko nad tym debatuje. Chce oryginalnego imienia dla swojej dziewczynki, ale boi się, że wybrane przez Tristana imiona poniesie popularność filmu i inne matki będą chciały wybrać je dla swoich dzieci. Jest jednak bliska wyrażeniu zgody – wyznało źródło Hollywood Life.

Do porodu zostało tylko kilka tygodni, a Khloé od dłuższego czasu głośno narzeka, że nie potrafi znaleźć odpowiedniego imienia. Nawet podczas swojego baby shower próbowała wmanipulować gości w podjęcie decyzji! 10 marca, gdy znajomi przybyli by świętować z nią rychłe powiększenie rodziny, na wejściu otrzymywali karteczkę z napisem:

Pomóżcie Khloé znaleźć imię dla małego Thompsona.

Jesteśmy pewni, że z pomocą znajomych, Czarnej Partnery i ukochanego imię pojawi się w jej głowie raz-dwa!

Khloé Kardashian pokazała ogromny ciążowy brzuch na swoim luksusowym baby shower! Tak wypasionej imprezy nie miały nawet Kylie i Kim!

Miliarderki odpięły wrotki! Super seksowna Kim Kardashian i jej równie gorące siostrzyczki złamały wszystkie żywieniowe zasady!

Kim Kardashian ma fantazję! Nie uwierzycie w czym wyskoczyła na spacerek z Chicago West! Sam Robert Lewandowski może być pod wrażeniem!

Siostry i matkę Kim Kardashian znacie doskonale, a co z babcią? Właśnie wzięła udział w wielkiej kampanii! Uwierzycie, że ma 84 lata?


Khloe i Kourtney Kardashian

Khloe i Kourtney Kardashian

Khloe Kardashian chwali się gigantycznym brzuchem ciążowym

Khloe Kardashian chwali się gigantycznym brzuchem ciążowym

Khloe Kardashian chwali się gigantycznym brzuchem ciążowym

Khloe Kardashian chwali się gigantycznym brzuchem ciążowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×