Czołowa gwiazda odchodzi z „Na dobre i na złe”. Scenarzyści zafundowali fanom mrożące krew w żyłach przeżycia

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe

Czołowa gwiazda opuszcza Na dobre i na złe. Scenarzyści postanowili uśmiercić jej postać. Fanów serialu czekają dramatyczne przeżycia.

Na dobre i na złe na antenie TVP gości nieprzerwanie od 1999 roku. Serial wciąż cieszy się ogromnym uznaniem widzów. To trzecia najdłużej emitowana produkcja w Polsce – niewiele wcześniej wystartowały tylko Klan i Świat według Kiepskich.

Losy personelu i pacjentów szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra co tydzień przyciągają przed telewizory kilkumilionową publiczność. Chociaż obsada, która pojawiła się w pierwszym odcinku, z czasem została wymieniona na nową, to publiczność wciąż chce oglądać kolejne wątki.

Scenarzyści często mierzą się ze sporymi wyzwaniami, kiedy czołowe gwiazdy decydują się opuścić format. Znowu stanęli przed wyzwaniem, bo Ilona Ostrowska zrezygnowała z roli.

Ilona Ostrowska rezygnuje z Na dobre i na złe

Początkowo akcja serialu była skupiona wokół Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Bruskiego (Artur Żmijewski) oraz Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński).

Z czasem losy głównych bohaterów zaczęły rozwijać się. Do obsady dołączały kolejne postaci, które zmieniały się na przestrzeni lat. Część aktorów zrezygnowała z dalszej gry, inni po miesiącach przerwy wracali na plan.

Tym razem to Ilona Ostrowska postanowiła odejść. Scenarzyści postanowili uśmiercić jej bohaterkę. W nadchodzącym odcinku nr 810 widzowie będą świadkami naprawdę dramatycznych wydarzeń.

Wszystko będzie miało miejsce niedługo po tym, jak na świat przyjdzie synek Kasi Smudy, który otrzyma imię Edzio. Niestety narodziny chłopca będą połączone z potwornym wypadkiem. W szpitalu będzie miała miejsce ogromna eksplozja gazu. Przez to cała placówka zostanie ewakuowana, jednak wielu pacjentów, jak i pracowników poniesie śmierć lub zostanie rannych na skutek wybuchu.

Kasia zostanie uwięziona, jednak na ratunek ruszy jej Falkowicz grany przez Michała Żebrowskiego. Uda mu się odnaleźć ukochaną, jednak będzie już za późno, aby udzielić jej jakiejkolwiek pomocy.

Kasia przekaże mu swoją ostatnią wolę. Poprosi go o to, aby zaopiekował się synkiem, a także córką.

Musisz mówić do niego jak najwięcej… I czytać mu przed zaśnięciem… Tylko może zacznij od wierszyków dla maluchów, dobrze? Obiecaj, że nie będziesz zmuszał Edzia, żeby został lekarzem. Niech sam wybierze… Chcę, żeby nasze dzieci były szczęśliwe… I nie rób przy nich tych ponurych min… Szczęśliwe dzieciństwo to szczepionka na dorosłość. Masz się z nimi śmiać! – powie Falkowiczowi Kasia.

Po jej śmierci doktor pogrąży się w rozpaczy, a sama Matylda dowie się o śmierci swojej mamy przez przypadek.

Produkcja nie podała do wiadomości przyczyn, dla których Ostrowska odchodzi z serialu.


Ilona Ostrowska w Na dobre i na złe

Ilona Ostrowska w Na dobre i na złe

Ilona Ostrowska bez makijażu

Ilona Ostrowska bez makijażu

Ilona Ostrowska na urodzinach Teatru 6. piętro

Ilona Ostrowska na urodzinach Teatru 6. piętro

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×