Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

Zdjęcie (1) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[1/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Zdjęcie (2) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[2/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Zdjęcie (3) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[3/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Zdjęcie (4) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[4/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Zdjęcie (5) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[5/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Zdjęcie (6) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[6/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Zdjęcie (7) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[7/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Zdjęcie (8) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[8/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Zdjęcie (9) Gwiazda „M jak Miłość” wyszła za mąż! W tajemnicy przed całym światem stanęła na ślubnym kobiercu. Co za kreacja!

[9/9] Ilona Lewandowska i Paweł Janyst wzięli ślub

Komentarze

×