Szukaj

Ilona Łepkowska o zatrudnieniu Anny Muchy w „M jak miłość”. Niewiarygodne czym próbowano ją przekupić

Ilona Łepkowska i Anna Mucha

Ilona Łepkowska i Anna Mucha

Anna Mucha dołączyła do serialu M jak miłość dzięki Kubie Wojewódzkiemu, o czym król TVN-u poinformował w swojej biografii. Chociaż aktorka nie skomentowała tych doniesień, na ich temat wypowiedziała się Ilona Łepkowska. Co zdradziła?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki spotykali się przez cztery lata. Pomimo różnicy wieku tworzyli jedną z bardziej lubianych par w show-biznesie. To właśnie król TVN-u załatwił swojej ówczesnej partnerce rolę w serialu M jak miłość, o czym opowiedział w swojej biografii:

Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę »M jak miłość«, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina – podkreślał Wojewódzki.

Ilona Łepkowska o zatrudnieniu Anny Muchy

Mucha do tej pory nie odniosła się do słów byłego partnera. Bardziej rozmowna jest za to scenarzystka Ilona Łepkowska. W programie Gwiazdy bez maski opowiedziała, jak zatrudnienie Ani wyglądało z jej perspektywy. Kuba Wojewódzki zadzwonił do znajomego scenarzystki. Poprosił, by namówił Ilonę do zatrudnienia Muchy. Za tę przysługę miała dostać pewien prezent. Niewiarygodne czym próbowano ją przekupić:

 Niczego za to nie dostałam, choć od razu powiem, że miałam dostać. To było tak naokoło. Kuba Wojewódzki poprosił o to mojego znajomego. Ten zadzwonił do mnie i powiedział: „Mam dla ciebie butelkę alkoholu jako taki załącznik do tej prośby”. Powiedziałam OK. Akurat rozwijał się wątek młodych studentów w „M jak miłość”, więc wiedziałam, że Mucha tam będzie pasowała. Zaproponowałam, żeby zagrała – mówiła Ilona Łepkowska.

Scenarzystka dodała, że przesyłki nigdy nie odebrała:

Tej butelki nigdy nie odebrałam. Mogę powiedzieć, że załatwiłam to absolutnie ze szczerego serca, bez żadnego przekupstwa.

Warto dodać, że Anna Mucha w serialu M jak miłość gra od ponad 17 lat. Jej postać dorastała na oczach widzów i stała się jedną z bardziej lubianych bohaterów.


Ilona Łepkowska – MocArty RMF Classic 2019

Ilona Łepkowska – MocArty RMF Classic 2019

Ilona Łepkowska - konferencja prasowa filmu

Ilona Łepkowska - konferencja prasowa filmu "Kogel-Mogel 3"

Anna Mucha jak mieszka

Anna Mucha jak mieszka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×