Ilona Łepkowska zwróciła się z pilnym apelem. Roczny wnuczek zmarłego gwiazdora „M jak miłość” jest poważnie chory. Ruszyła zbiórka pieniędzy

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska zwróciła się do internautów z ważnym apelem. Poprosiła o wsparcie zbiórki pieniędzy dla wnuczka gwiazdora M jak miłość, który walczy z poważną chorobą.

Ilona Łepkowska przez siedem lat – do 2007 roku, tworzyła losy rodziny Mostowiaków w popularnym serialu M jak miłość. Scenarzystce co jakiś czas zdarza się udzielać wywiadów, w których nawiązuje do produkcji. W jednym z nich powiedziała m.in., że gdyby mogła, już dawno zakończyłaby tę opowieść:

Ja każdy z seriali, który zaczynałam, kończyłabym najdalej po czterech, pięciu latach. Tylko nie dawało się ich skończyć po takim czasie, ponieważ były zbyt dużym sukcesem – komentowała Łepkowska w programie „Gwiazdy bez maski”.

Łepkowska w tej samej rozmowie dodała, że M jak miłość cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Uważa, że jest to główny powód, dla którego Telewizja Polska wciąż zleca nagrywanie kolejnych sezonów:

W przypadku „M jak miłość” jest dylemat z tym, że coś idzie dobrze, publiczność to lubi, producent wiadomo zarabia na tym pieniądze, tak jak cała ekipa, stacja i nadal jest to najpopularniejszy serial w TVP. Ciężko jest powiedzieć: „zabieramy swoje zabawki i wychodzimy stąd”.

Ilona Łepkowska apeluje o pomoc dla chorego chłopca

M jak miłość otworzyło drzwi do kariery wielu znanym osobom, wśród których warto wspomnieć m.in. Małgorzatę KożuchowskąJoannę Koroniewską oraz Katarzynę Cichopek.

Przez wiele lat z produkcją związany był serialowy Norbert – mąż Marty Mostowiak, Mariusz Sabiniewicz, który w 2007 roku przegrał walkę z rakiem trzustki. Łepkowska zwróciła się do internautów z ważnym apelem. Poprosiła o wsparcie dla rocznego wnuka aktora.

Jaś cierpi na rozszczep kręgosłupa ze współistniejącym wodogłowiem, ma niedowład kończyn dolnych, a także stópki końsko-szpotawe. Potrzebna jest operacja stóp, która kosztuje aż 75 tysięcy złotych. Scenarzystka zachęciła ludzi dobrej woli do tego, by dorzucili swoją cegiełkę:

Pamiętacie Mariusza Sabiniewicza, wspaniałego aktora, który wcielał się przez wiele lat w Norberta? Odszedł przedwcześnie, pokonany przez straszną chorobę. To jest Jego wnuk. Mariuszowi Sabiniewiczowi nie możemy już pomóc, małemu Jasiowi – tak. Proszę wszystkich dobrych ludzi i wiernych fanów „M jak miłość” do wsparcia leczenia Jasia! Mariusz patrzy na nas z nieba i liczy na pewno na to, że pomożemy Jasiowi! Dobro wraca, pamiętajmy!

Pamiętacie Mariusza Sabiniewicza, wspaniałego aktora, który wcielał się przez wiele lat w Norberta? Odszedł…

Posted by Ilona Łepkowska on Sunday, May 2, 2021

Na ten moment udało się zebrać ponad 26 tysięcy złotych. Zbiórkę można wesprzeć tutaj.


Mariusz Sabiniewicz występował w M jak miłość

Mariusz Sabiniewicz występował w M jak miłość

Mariusz Sabiniewicz występował w M jak miłość. Zmarł na raka trzustki

Mariusz Sabiniewicz występował w M jak miłość. Zmarł na raka trzustki

Wnuk Mariusza Sabiniewicza potrzebuje pomocy

Wnuk Mariusza Sabiniewicza potrzebuje pomocy

Komentarze

 • koks pisze:

  Niech się zrzuci brać teatralno- filmowo- muzyczna , krocie zarabiają i kasa sie znajdzie! A chłopczykowi dużo zdrowia…

 • Gość pisze:

  Na swiecie jest tyle zła ze dobro nie ma szans się przebic.Pomagac kazdy by chciał ale to jest niemozliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Lepiej dbać jak prosić. Dobro wraca podwójnie. Jeśli ktoś nie chce niech nie pomaga i się nie odzywa. Może Ty sam będziesz potrzebowałpomocy.

 • Gość Izi pisze:

  Ja też nie rozumiem po co te komentarze,jak nie chcesz nie pomagają ,czy nie żal wam dziecka ,nie wszyscy mają wypisane na czole jakie problemy mają,opanujmy się bo czasy są złe,a dobro zawsze zwycięża

 • Gosia pisze:

  Chętnie pomagam . Nie wiadomo kiedy my będziemy potrzebować pomocy to duża kwota gdzie nawet rodzina nie jest w stanie takiej kwoty uzbierać . Trochę empatii , serca.

 • Gość1 pisze:

  Dokładnie

 • Gość pisze:

  Masz racje jest rodzina znajomi niech pomagają . Samo zycie!!!!!!!

  • Gość pisze:

   Dobrze się zastanów zanim coś takiego napiszesz, ty też kiedyś możesz potrzebować pomocy, to są olbrzymie pieniądze

 • Gośćmonia pisze:

  A dlaczego my widzowie mamy pomagać przecież mają rodziny i znajomych a nam nikt nie pomaga w sytuacjach kryzysowych

  • Samo życie 😂 pisze:

   Nie chcesz to nie pomagaj a swoje nieszczęście ( jad) w kryzysowych sytuacjach wylewaj na swoją rodzinę i znajomych a nie w internecie .

  • Gość pisze:

   Dokładnie ..A 75 tyś.to nie jest 10 milionów jak zbierają na ta straszna chorobę SMA. 75 tyś to spokojnie można uzbierać. Kredyt wziąść. A nie prosić obcych ludzi o pieniądze…

  • Gość pisze:

   Jak masz pisac takie glupoty to lepiej nie pisz nic …bo robisz z siebie idiote

  • Gość pisze:

   Nie chcecie pomagać to nie pomagajcie ale żal takich głupot czytać. Dobro powraca a zło obraca się wokół was

  • Grazka pisze:

   Zapamiętaj !,,Kto nie był człowiekiem nie razu ,temu człowiek też nie pomoże.,,KARMA WRACA.

  • Gość pisze:

   Wziąść = Braść wziąć = brać

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×