Awantura o szczepienie. Ilona Łepkowska bez pardonu krytykuje Krystynę Jandę za to, że zaszczepiła się na koronawirusa. „Wstyd”

Krystyna Janda i Ilona Łepkowska

Krystyna Janda i Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska skrytykowała Krystynę Jandę za to, że ta przyjęła szczepionkę na koronawirusa i pochwaliła się tym w sieci. Jak argumentuje swoje słowa?

Krystyna Janda i Leszek Miller znaleźli się w grupie osób, które zaszczepiły się na koronawirusa w pierwszej kolejności na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Oboje są spoza grup 0, jakimi są seniorzy i pracownicy służby zdrowia. Ich publiczne wyznania dotyczące faktu, że już przyjęli wakcynę, wzbudziło wiele kontrowersji w sieci. Do krytykantów przyłączyła się także Ilona Łepkowska, która punktuje sławną aktorkę.

Ilona Łepkowska krytykuje Krystynę Jandę za przyjęcie szczepionki na koronawirusa

Wśród 18 osób, które przyjęły Comirnaty, a które zgodziły się zostać ambasadorami akcji szczepień, są m.in. Krystyna Janda i Leszek Miller. Po upublicznieniu tej informacji premier Mateusz Morawiecki zlecił pilną kontrolę na WUM.

Wszystko wskazuje na to, że w szpitalu WUM doszło do bardzo poważnego nadużycia polegającego na dopuszczeniu grupy zero osób, które tam nie powinny się znaleźć. Nie można przejść obojętnie obok tej sytuacji – mówił także Michał Dworczyk.

Przypomnijmy, że Ministerstwo Zdrowia podało, że do zaszczepienia się przeciwko Covid-19 mają prawo w pierwszej kolejności osoby pracujące w sektorze ochrony zdrowia (etap 0). Dalej w kolejce (etap 1) są policjanci, strażacy, a także osoby powyżej 60. roku życia, zaczynając od najstarszych. Prosty rachunek pokazuje, że Krystyna Janda do żadnych z tych grup nie należy, a mimo to przyjęła dawkę.

Napisała na profilu społecznościowym, że udało jej się zaszczepić, ale wpis na ten temat nie jest już dostępny, a brzmiał następująco:

Tak, jestem jedną z osób zaszczepionych i jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość bo jestem w grupie ryzyka.

Do sytuacji odniosła się Ilona Łepkowska, która mocno skrytykowała wpis Jandy oraz to, że aktorka się zaszczepiła.

I nie wstyd, pani, pani Krystyno? Zaszczepili panią 'w ramach propagowania szczepień’… A nie byłoby ładniej – jeśli rzeczywiście ktoś to pani zaproponował – oddać tę szczepionkę jakiejś pielęgniarce czy lekarzowi? I ogłosić, że owszem, jest pani za szczepieniami, ale w pierwszej kolejności powinno się zaszczepić najbardziej narażonych? Wstyd – napisała na Facebooku.

Następnie dodała, nie przebierając w słowach:

Dla wszystkich, co nie zrozumieli, a jest tych niemało. Trzeba propagować szczepienia! Jak mnie zaproszą i się zaszczepię, natychmiast o tym napiszę na FB. Natomiast zaszczepienie się teraz, poza kolejką, gdy jeszcze wielu lekarzy czy pielęgniarek nie miało takiej szansy jest NIE W PORZĄDKU! Gdyby Pani Krystyna Janda czy Pan Leszek Miller zaszczepili się po 15 stycznia, po czasie przeznaczonym WYŁĄCZNIE dla grupy „0” też mieliby szansę propagowania szczepień, tym bardziej, że właśnie dopiero wtedy ma szansę szczepić się duża część społeczeństwa.
A do tego Pani Janda napisała na swoim FB, że „jest królikiem”. Czyli jaki to idiotyczny komunikat – ci, co się dają zaszczepić są królikami doświadczalnymi, czyli szczepionka nie jest jeszcze wystarczająco przebadana! I to jest mądre propagowanie szczepień?

I nie wstyd, Pani, Pani Krystyno? Zaszczepili Panią "w ramach propagowania szczepień"… A nie byłoby ładniej – jeśli…

Posted by Ilona Łepkowska on Thursday, December 31, 2020

Ilona Łepkowska znana jest z publicznego krytykowania zachowań gwiazd, nigdy nie przebiera w słowach. Z tego często wybuchają medialne awantury – tak było w przypadkach Małgorzaty Kożuchowskiej czy Małgorzaty Rozenek. Jedni internauci popierają jej podejście i to, że lubi komentować zachowanie innych osób, innym nie podoba się, że daje sobie prawo do oceniania postępowania na forum.

A Wy jak uważacie? Powinna wypowiadać się na temat zachowań innych osób i publicznie ich krytykować? Czy nie powinna się wtrącać w czyjeś wybory?


Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Ilona Łepkowska – MocArty RMF Classic 2019

Ilona Łepkowska – MocArty RMF Classic 2019

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wstydu oni nie mają bojkotować ich chipokryci

 • Gość pisze:

  Wstydu oni nie mają wcale elita klamczuchow i chipokrytow

 • Gość pisze:

  Pani Janda, Panie Miłer! jesteście jak ten ruski bogacz z „2012”.

 • Gosia pisze:

  Łepkowska jak straganiara wszystko wie i najlepiej, tfu

 • Gość pisze:

  Dlaczego w Polakach jest tyle nienawiści do drugiego człowieka z igły widły zrobić byle kogoś znienawidzic byle rozlac żółć po co??? Nie jest ważne kiedy kto byleby udało się opanować chorobę i było tyle punktów szczepień i szczepionek że czekałyby na wszystkie chętnych, bo jak na razie to nie wygląda to na tak różowo

 • Hania. pisze:

  I co z tego ja też mam 68 lat.i choroby współistniejace i muszę czekać.

 • Irena Młochowska pisze:

  Bardzo szanuję Panią Jadę jest odważną kobietą z osobowością.Właśnie takie osoby są ambasadorami szczepionki.Jej decyzja będzie miała wpływ na tych którzy się boją zaszczepić których jest ponad 50%.Pani Krystyna Janda zawsze robi to co ważne i całe jej życie o tym świadczy.A mnie pa Łynkowska nie interesuje chyba że dzięki pani LJandzie też pozwoli się zaszczepić jak przyjdzie ma nią czas Pani Krustyno pani jest patriotą kocham Panią Pani jest naszym dobrem narodowym Pozdrawiam i dziękuję I.M.

  • Gość pisze:

   Ale wazelina, wstyd!!!

  • Pielęgniarka pisze:

   Szanowna pani. Jestem pielęgniarką pomimo że jestem w gr O jeszcze nie mam możliwości zaszczepienia się . Codziennie narażam życie swoje i swoich najbliższych. To ja, moje koleżanki , koledzy medycy i inni walczący z pandemią jesteśmy dobrem narodowym a nie nadęta pani Janda .Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze zrobili pani Janda i pan Miller jeśli zostali zaproszeni , a wyrażali chęć zaszczepienia się, to skorzystali. To , że władza nie panuje nad tym wszystkim , bo potrafi tylko rozdawac ludziom rozkazy, zakazywać i nakazywać , to należy mieć pretensje do nie „rządu”

 • XGoścć pisze:

  Należałoby poznać bliżej motywy. Często są przyczyny zdrowotne. Nie o wszystkim musi wiedzieć publika. Ponadto nie wszystka służba zdrowia zgłosiła chęć do zaszczepienia. Przymusu nie ma.

 • Gość pisze:

  Będzie Pani Łepkowska miała szansę zaszczepić się jak najpóźniej oddając swoją szczepionek. Nie wiedziałam, że tak jak i głupota są w tej kobiecie. Chociaż na poziom. Twór złości patrząc to nie powinnam się dziwić. BurACtwo

 • Gość pisze:

  Biorąc pod uwagę, jak wielu obawia się szczepionki przeciw Covid, to bardzo dobrze się stało, że są tacy, którzy swym przykładem zachęcą innych. A Łepkowska, jak zwykle pluje jadem. Gdyby jej zaproponowano, też by zaszczepiła się w pierwszej kolejności. Właśnie w ramach zachęcania tych, co się obawiają.

 • Gośćniunia pisze:

  bzdura szczepionki nie refunduje Unia Europejska ,bzdura i jeszcze raz bzdura

 • Gość pisze:

  Ta Ł. krytykuje stale, wszędzie , wszystko i wszystkich! Normalnie wszechwiedząca chodząca wyrocznia!
  Kobieto zajmuj się tym co potrafisz (?) i skończ się wtrącać w każdy temat i krytykować i najpierw spójrz na siebie!!!

 • Gość pisze:

  Pani Janda ma 68 lat i choroby współistniejące.Pan Miller ok. 70. WIĘC UPRZEJMIE PROSZĘ P. ŁEPKOWSKĄ zanim skrytykuje sprawdzi. Czytam pani artykuły w Tele Tygodniu i uważam, że jest stronnicza. Krytykuje TVN a TVP jest doskonałe. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Ta sytuacja dowodzi, że w programie ministerstwa zdrowia panuje chaos. Ktoś zadecydował, że dodatkowa pula szczepionek będzie przeznaczona na promocję szczepień, tylko nie powiedział kiedy ma się promocja rozpocząć. I mamy burzę w szklance wody.

 • Gość pisze:

  Bardzo się cieszę, że Pani Janda się zaszczepila,życzę zdrowia!!!

 • AP pisze:

  Mam ambiwalentne uczucia, przecież ktoś ją zaszczepil, mają wytyczne i co nie wiedzą, kogo szczepią? Poza tym Kryśka dobija chyba 70, Miller jeszcze starszy.

  • Gość pisze:

   I co z tego , ile osób jest starszych i cierpliwie czeka…nie cierpię cwaniakow i potępiam Jandę i Millera..poza tym nie cierpię pisiorów

 • Gość pisze:

  TOTALNA RACJA PANI LEPKOWSKIEJ – KTORA ZAWSZE OCENIA ETYCZNIE I SPRAWIEDLIWIE I MADRZE!!!!

 • Gość pisze:

  Wstyd wstyd wstyd wstyd wstyd wstyd wstyd pani Jando !

 • Gość pisze:

  pani Lebkowska udziela się prawie w kazdym temacie,nie jest żadnym autorytetem a tak dużo ma zawsze do powiedzenia o modzie to już nie wspomnę

 • Gość pisze:

  Pani Ilona ma racje ,a tak rządy terazniejsze P.Jandzie się nie podobają a po szczepionke pierwsza !

  • Gość pisze:

   A to rzadowe szczepionki, bo myslalem, ze to z tej lewackiej UE i prawdziwy patriota zaszczepic sie nie da?

  • Gość pisze:

   Szczepionkę refunduje Unia Europejska a nie nasz Rząd , który wciąż na tą Unię pluje , ale pieniążki chętnie bierze

 • Gość pisze:

  Odezwała się ważna mentorka życia publicznego, buahaha

 • ania pisze:

  No i słusznie ,na rząd napiep…. a pierwsza poleciała się zaszczepić

 • Gość pisze:

  Pani Łepkowska ma 100% racji.

 • gośćGość pisze:

  Pani Janda powinna się wstydzić,a Pan Miller to myśli,że żyje w Komunie co za żenada

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×