Ilona Janyst urodziła. Gwiazda „M jak Miłość” po raz drugi została mamą. Znamy płeć dziecka

Ilona Janyst urodziła

Ilona Janyst urodziła

Ilona Janyst urodziła. Gwiazda serialu M jak Miłość po raz drugi została mamą. O wszystkim poinformowała fanów na Instagramie. 

Ilona Janyst zaledwie cztery lata temu ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Zanim jednak została absolwentką uczelni, zaczęła stawiać pierwsze kroki przed kamerą. Widzowie mieli okazję zobaczyć ją w kultowym już serialu Przyjaciółki, gdzie wcieliła się w Kate, na jakiś czas dołączyła także do obsady Na Wspólnej, gdzie zagrała Gabi. Największą popularność przyniosła jej jednak rola w telenoweli M jak Miłość. Od 2017 roku regularnie pojawia się na ekranie, odgrywając kontrowersyjną postać Anety Kryńskiej-Chodakowskiej, która swego czasu sporo namieszała w życiu bohaterów.

Ilona Janyst oprócz kariery w świecie seriali wiedzie także bardzo udane życie prywatne. Aktorka w 2018 roku poślubiła Pawła Janysta. O wszystkim poinformowała wówczas na Instagramie.

Od chwil paru jestem Iloną Janyst – napisała w social mediach.

Para rok po ślubie doczekała się pierwszego dziecka. Na świat przyszła ich córeczka Maja. Gdy dziewczynka dołączyła do rodziny, jej mama również ogłosiła ten fakt na swoim profilu społecznościowym, publikując zdjęcie opatrzone podpisem:

Z pewnym oka zmrużeniem przedstawiam portret naszej małej rodzinki, uwzględniający aktualny stan liczebny wszystkich jej członków.

Ilona Janyst: druga ciąża

Ilona Janyst należy do tych gwiazd, które aktywnie korzystają z social mediów i na bieżąco dzielą się z fanami urywkami swojej codzienności. Kilka miesięcy temu postanowiła ona ogłosić na Instagramie kolejną szczęśliwą nowinę. Gwiazda zapozowała w letniej sukience, która pięknie wyeksponowała jej duży ciążowy brzuszek. Tym samym potwierdziła, że razem z mężem oczekują na narodziny drugiej pociechy. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów i przyjaciół z show-biznesu.

Od tamtej pory Ilona pochwaliła się jeszcze kilkoma zdjęciami, na których mogliśmy oglądać jej powiększające się krągłości.

Ilona Janyst urodziła drugie dziecko

Media właśnie obiegła szczęśliwa nowina. Ilona Janyst poinformowała, że po raz drugi została mamą. Wszystko zilustrowała piekna bajkową grafiką. z opisu można się domyślać, że na świecie pojawił się chłopiec.

Mamy go – napisała aktorka.

Pod postem natychmiast pojawiły się gratulacje od fanów i przyjaciół z show-biznesu. My również dołączamy się do wszystkich ciepłych słów i gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom kolejnej pociechy. Czekamy na pierwsze zdjęcie maluszka.


Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Ilona Janyst jest w ciąży

Komentarze

  • Ilouna pisze:

    nasze polskie służby należy doceniać a za takie komentarze to……

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia i pieniędzy w weekend jechałi ratować ludzi po drodze zabili 50osób nasze słuzby są zajeb..ste a to dopiero początek łowców skór do dzisiaj się nie doliczyli biznes jest biznes i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×