Szukaj

Ilona Felicjańska na odwyk zabrała ze sobą… ukochanego! On też potrzebuje pomocy?

Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska wyjechała na odwyk z ukochanym

Ilona Felicjańska postanowiła udać się na odwyk i walczyć ze swoim alkoholowym problemem. Gwiazda wyznała niedawno, że nałóg ją pokonał i wrócił, ale nie zamierza pozwolić mu wygrać. Podczas odwyku będzie jej towarzyszył ukochany Paul Montana. Skąd ta decyzja?

Ilona Felicjańska przyznała niedawno, że jej problem z alkoholem znów powrócił. Gwiazda walczyła z nałogiem przez dłuższy czas i gdy wydawało się, że wszystko jest już w porządku, paparazzi przyłapali ją z kieliszkiem. Ilona długo wypierała się tego, że ma problem – aż wreszcie nastąpił przełom i przyznała, że nałóg powrócił i musi udać się na odwyk.

Spędzi trochę czasu na Sycylii w specjalnym ośrodku, w którym leczy się uzależniania od alkoholu. Dostała od nich propozycję nie do odrzucenia:

Dostałam propozycję przyjazdu do tutejszego Ośrodka Terapii Uzależnień „Ranczo Salemi”, które prowadzi Polak, Paweł Durakiewicz. Chciałam zobaczyć, co dalej może się zdarzyć. Poczułam, że ten wyjazd jest bardzo ważny i może oznaczać dużo dobrego – zdradziła Plejadzie.

Nie będzie jednak sama:

Paul też odbędzie terapięJeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko siebie i nie byliśmy pewni naszej miłości. Ale chcemy, żeby nasz związek był w pełni dojrzały i trzeźwy. Pragnę trzeźwego życia. Świadomego. Celnego, Dojrzałego. Alkohol nie jest mi do tego potrzebny. – wyjawiła w Twoim Imperium

Wygląda na to, że tym razem to faktycznie przemyślana, dojrzała i bardzo poważna decyzja. Pozostaje trzymać kciuki i życzyć powodzenia.

Ilona Felicjańska potwierdziła najgorsze! Zdobyła się na bardzo szczere wyznanie w sprawie swojego alkoholizmu

Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

Ilona Felicjańska pokazała, co obecnie dzieje się w jej domu! Otrząsnęła się już po pobiciu?!


Ilona Felicjańska – urodziny Fundacji Wiewiórki Julii

Ilona Felicjańska – urodziny Fundacji Wiewiórki Julii

Ilona Felicjańska z partnerem i synami na Placu Zbawiciela w Warszawie

Ilona Felicjańska z partnerem i synami na Placu Zbawiciela w Warszawie

Ilona Felicjańska pije czerwone wino w restauracji

Ilona Felicjańska pije czerwone wino w restauracji

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×