Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

Zdjęcie (1) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[1/11] Ilona Felicjańska - Bieg Czas Na Wzrok 2018

Zdjęcie (2) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[2/11] Ilona Felicjańska - 10-lecie marki Arcadius

Zdjęcie (3) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[3/11] Ilona Felicjańska i Paul Montana – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Zdjęcie (4) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[4/11] Ilona Felicjańska i Paul Montana - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Zdjęcie (5) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[5/11] Ilona Felicjańska pije czerwone wino w restauracji

Zdjęcie (6) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[6/11] Ilona Felicjańska, Paul Montana - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017

Zdjęcie (7) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[7/11] Ilona Felicjańska Paul Montana w Paryżu

Zdjęcie (8) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[8/11] scena z: Ilona Felicjańska, fot. Podlewski/AKPA

Zdjęcie (9) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[9/11] Ilona Felicjańska zakochana

Zdjęcie (10) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[10/11] Ilona Felicjańska wspiera Czarny Protest

Zdjęcie (11) Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

[11/11] Ilona Felicjańska na pokazie 4F (Fot. ONS)

Komentarze

×