Ilona Felicjańska nie wytrzymała w swoim postanowieniu. Modelka ponownie zagląda do kieliszka! Zdradziła, dlaczego to robi!

Ilona Felicjańska pije?

Ilona Felicjańska pije?

Ilona Felicjańska wróciła do picia?

Ilona Felicjańska od kilku lat walczy z chorobą alkoholową. Modelka przestała pić i całkowicie odmieniła swoje życie. Ostatnio jednak celebrytka zaczęła ponownie zaglądać do kieliszka. Czemu to robi?

Ilona Felicjańska od kilku lat zmaga się z chorobą alkoholową. Właśnie przez swój nałóg modelka pod wpływem alkoholu wsiadła za kierownicę i spowodowała groźny wypadek. Ilonie zabrano wówczas prawo jazdy i postawiono przed sądem. Pięć lat temu ten dramatyczny epizod sprawił, że modelka na poważnie rozpoczęła walkę ze swoim nałogiem, przestała pić, a nawet napisała kilka książek o walce z alkoholizmem.

Niestety, ostatnie zachowanie byłej modelki sugeruje, że Ilona zaczęła ponownie zaglądać do kieliszka:

Jak zacznę pić to nie wiem czy skończę, może się zdarzyć tak, że zapiję się na śmierć – mówiła Ilona kilka lat temu.

Jak informuje Fakt, Felicjańska mogła jednak nie wytrwać w swoim postanowieniu sprzed lat. Czy znowu pije? Celebrytka w rozmowie z tabloidem zapewnia jednak, że rzadko zagląda do kieliszka, a jeżeli już pije to tylko po to, by sprawdzić samą siebie:

Zdarzyło mi się kilka razy napić alkoholu, ale nie nazywajmy tego problemem! Może to był test, po którym kolejny raz jeszcze bardziej wybieram świadome życie – powiedziała Felicjańska.

Jak wynika z wypowiedzi ekspertów, takie testy w przypadku osób uzależnionych są bardzo niebezpieczne. Osoba, która ma problem z alkoholem i rozpoczęła terapię odwykową nigdy nie powinna nawet w najmniejszym stopniu wracać do picia. Jeżeli to zrobi, oznacza to, że całą terapię należy rozpocząć od nowa.

Co na to Ilona?

Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

Ilona Felicjańska ponownie wpadła w cug alkoholowy?! Modelka wystosowała kolejne niepokojące oświadczenie

Ilona Felicjańska pokazała, co obecnie dzieje się w jej domu! Otrząsnęła się już po pobiciu?!


Ilona Felicjańska - Bieg Czas Na Wzrok 2018

Ilona Felicjańska - Bieg Czas Na Wzrok 2018

Ilona Felicjańska - 10-lecie marki Arcadius

Ilona Felicjańska - 10-lecie marki Arcadius

Ilona Felicjańska i Paul Montana – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Ilona Felicjańska i Paul Montana – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×