Szukaj

Tak wyglądało wesele Ilony Felicjańskiej w Londynie. Paul Montana opublikował zdjęcia z przyjęcia

Ilona Felicjańska i Paul Monatana – ślub w Londynie

Ilona Felicjańska i Paul Monatana – ślub w Londynie

Choć od ślubu Ilony Felicjańskiej i Paula Montany minął już ponad tydzień, oni wciąż żyją tą uroczystością. Świeżo upieczony pan młody opublikował właśnie fotograficzny reportaż z dnia, w którym przed urzędniczką w Londynie przysięgał ukochanej miłość na dobre i złe.

Ilona Felicjańska i Paul Montana zaręczyli się w lutym 2017 roku w Paryżu. Wtedy modelka deklarowała, że ich ślub odbędzie się kilka miesięcy później – w maju, ale do ceremonii nie doszło, a kolejne daty były przekładane.

Jednym z powodów tej zwłoki mogła być znajomość Paula Montany z inną kobietą. Pewnej nocy paparazzi przyłapali go, gdy w barze, wieczorową porą, obściskiwał się z tajemniczą i dużo młodszą od niego pięknością. Ilona miała wtedy twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie stwierdziła, że choć wie, iż jej partner jest łobuzem, to przecież i tak bardzo ją kocha.

Jakieś wątpliwości wciąż w niej tkwiły, bo dziennikarzom, gdy pytali ją, co z tym ślubem, mówiła:

„Czekaliśmy na moment, kiedy absolutnie będziemy pewni, że to jest ten to. Ja mam trudne przejścia, Paul ma trudne przejścia, jeśli chodzi o związki. My się bardzo kochaliśmy tylko te nasze poprzednie związki powodowały, że pojawiał się lęk, strach. Nie chcieliśmy wchodzić w ten ślub. Uczymy się miłości, partnerstwa.

Ilona Felicjańska i Paul Montana: zdjęcia z wesela

Teraz jednak najwidoczniej wszelkie znaki zapytania w ich głowach rozwiały się niczym dym, bo niedawno wzięli ślub w Londynie. Na uroczystość zaprosili jedynie najbliższych przyjaciół i rodzinę. Na kameralnej ceremonii pojawiło się około trzydziestu gości – w tym synowie Ilony Felicjańskiej.

Żeby tradycji stało się zadość, zorganizowali także tradycyjne przyjęcie weselne. I chyba wciąż żyją tym dniem, bo Paul Montana opublikował właśnie na Instagramie kolejną porcję ślubnych zdjęć.

View this post on Instagram

#weddingreception #happydays #bestofmylove #bestofmylife

A post shared by Paul Montana (@paulmontana.life) on

Ilona Felicjańska, Paul Montana – trzeba przyznać, że szczęście aż się z nich wylewa!

Zobacz: Ilona Felicjańska rozkręca duży biznes za granicą! Tylko nam zdradziła, w co zainwestuje oszczędności swojego życia! [WIDEO]


Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×