Szukaj

Ilona Felicjańska spędza święta w areszcie w USA. Co się stało z gwiazdą?

Ilona Felicjańska i jej mąż, Paul Montana zostali aresztowani w Stanach Zjednoczonych. Najprawdopodobniej Boże Narodzenie i Sylwestra spędzą za kratkami. Co się stało i dlaczego nie wpłacą kaucji?
Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska i Paul Montana wybrali się na urlop do Stanów Zjednoczonych. Wygląda na to, że ich podróż nie zakończyła się szczęśliwie. Jak informuje serwis Pudelek.pl, małżonkowie zostali zatrzymani i przewiezieni do aresztu w środę, około godziny przed północą. Z wiadomości uzyskanych przez dziennikarzy, powodem miało być „naruszenie nietykalności cielesnej – dotknięcie albo uderzenie”.

Ilona Felicjańska i Paul Montana zatrzymani. Dlaczego?

Spekuluje się, że między małżonkami doszło do szarpaniny w hotelu, znajdującym się w spokojnej okolicy. Jak wynika z informacji opublikowanych przez biuro szeryfa, Ilona i Paul opuszczą areszt najwcześniej 9 stycznia. Wówczas dojdzie do postawienia aresztowanym w stan oskarżenia.

Ilona Felicjańska- pokaz Doroty Goldpoint

Ilona Montana – pokaz Doroty Goldpoint

Małżonkowie mogliby wyjść znacznie wcześniej. Jak podaje Pudelek, musieliby tylko wpłacić kaucję, której podobno aktualnie przy sobie nie mają. To kwota wysokości 1500 dolarów (prawie 5800 zł) od osoby. Sprawę skomentowała Iwona Węgrowska. Na łamach wspomnianego portalu przyznała, że to nie pierwsza awantura, do której miało dojść w domu Felicjańskiej:

Oni jak piją, to się kłócą i szarpią. 

Ilona Felicjańska – jak długo jest żoną Paula Montany?

Warto wspomnieć, że Ilona i Paul spotykają się od dłuższego czasu, dopiero w kwietniu media obiegła informacja, że są po ślubie. Ilona zmieniła dane na swoim Instagramie, gdzie nazywa się Ilona Montana. Gwiazda potwierdziła też szczęśliwą nowinę w rozmowie z Jastrząb Post:

Jeszcze nie mogę wszystkiego zdradzić, ale potwierdzam, że od wczoraj oficjalnie nazywam się Montana.

 

Zobacz: Ilona Felicjańska rozkręca duży biznes za granicą! Tylko nam zdradziła, w co zainwestuje oszczędności swojego życia! [WIDEO]

 


Ilona Felicjańska i Paul Montana – Wielka Gala Gwiazd 2019

Ilona Felicjańska i Paul Montana – Wielka Gala Gwiazd 2019

Ilona Felicjańska i Paul Montana - otwarcie kliniki stomatologicznej w Warszawie

Ilona Felicjańska i Paul Montana - otwarcie kliniki stomatologicznej w Warszawie

Ilona Felicjańska i Paul Montana

Ilona Felicjańska i Paul Montana

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×