Szukaj

Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub! Tabloid pokazał zdjęcia z ceremonii

Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w Londynie w bardzo kameralnym gronie. Jak wyglądała panna młoda?
Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub

Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub

Ilona Felicjańska w ostatnim okresie wpadła w szalony wir dziwnych zdarzeń. Oprócz doniesień o kłótni z ukochanym, Paulem Montaną i aresztowaniu w Stanach Zjednoczonych, okazuje się, że mimo iż modelka już od dłuższego czasu posługuje się nazwiskiem mężczyzny, to dopiero teraz wzięli ślub!

Ślub Ilony Felicjańskiej i Paula Montany

Ilona i jej partner, Paul są obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w show-biznesie, a o ich wyczynach rozpisują się wszystkie kolorowe magazyny. Jakiś czas temu, za sprawą wakacyjnej kłótni trafili do aresztu. Okazuje się też, że dzisiaj wzięli ślub!

Fakt dotarł do zdjęć, na których widać przygotowania do ślubu w Londynie. Ilona i Paul są już po przysiędze małżeńskiej. Uroczystość miała miejsce w centrum Londynu. Wzięło w niej udział około 30 osób z najbliższego otoczenia pary.

Panna młoda wyglądała zjawiskowo w pięknej, koronkowej sukni od Agnieszki Światły z odważnym dekoltem. Felicjańska zaczesała włosy na jedną stronę i zrobiła delikatny makijaż. Do kreacji dobrała torebkę Chanel.

Wpatrzony w nią Paul Montana postawił na klasykę. Wybrał ciemny, dobrze skrojony garnitur i białą koszulę.

Szczęśliwi zakochani, patrząc sobie głęboko w oczy, przysięgali miłość po grób w pięknym otoczeniu. Trzeba przyznać, że jako para prezentują się świetnie. Ona piękna, on przystojny.

Życzymy Felicjańskiej i Montanie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Trzeba też podkreślić, że udało im się wszystkich mocno zaskoczyć.

 

Zobacz także: Królowa życia pierwszy raz o swoim ślubie! Powie „tak” w bardzo oryginalnej kreacji. Jak będzie wyglądała ceremonia? [WIDEO]


Ilona Felicjańska i Paul Montana – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Ilona Felicjańska i Paul Montana – Finał plebiscytu Serce dla zwierząt 2018

Ilona Felicjańska, Paul Montana - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017

Ilona Felicjańska, Paul Montana - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017

Ilona Felicjańska i Paul Montana

Ilona Felicjańska i Paul Montana

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×