Film o Annie Przybylskiej to kasowy hit. Ile zarobił w zaledwie miesiąc od premiery? Te sumy są wręcz niewiarygodne

Ile zarobil film Ania

Ile zarobil film Ania

Film o Annie Przybylskiej okazał się wielkim kasowym hitem. Do kin popędziły prawdziwe tłumy. Ile zarobił dokument Ania? Te kwoty robią ogromne wrażenie.

Anna Przybylska była jedną z bardziej lubianych polskich aktorek. Fani zawsze postrzegali ją jako tak zwaną „dziewczynę z sąsiedztwa”. Zamiast bywać na branżowych imprezach i pokazywać się w programach rozrywkowych wolała spędzać czas ze swoim ukochanym Jarosławem Bieniukiem i trojgiem dzieci: Oliwią, która ma już 20 lat, Szymonem, który w tym roku świętował 16. urodziny i 11-letnim Jasiem.

Niestety gwiazda odeszła o wiele za wcześnie. Zdiagnozowano u niej raka trzustki i pomimo heroicznej walki o życie nowotwór był silniejszy. Zmarła w 2014 roku, ale pamięć o niej nadal jest żywa. Rodzina Ani chętnie mówi o niej w mediach i wspomina najpiękniejsze momenty. Fani cały czas pamiętają o swojej ulubienicy. Dlatego też powstał film dokumentalny Ania, w którym pojawili się bliscy aktorki, a także jej przyjaciele.

Jest to film prawdziwy. O prawdziwej dziewczynie. Pokazujący to, jak ona żyła i jaki był jej priorytet, czyli rodzina i Jarek – powiedziała Agnieszka Kubera, siostra Ani o filmie.

Ile zarobił film o Annie Przybylskiej?

Od samego początku wiadomo było, że film Ania wzbudzi ogromne zainteresowanie fanów. O produkcji mówiło się od miesięcy, a już zwiastuny tego, co obecnie można zobaczyć w kinach wyciskały łzy wśród fanów. Uroczysta premiera z udziałem rodziny miała miejsce 5 października. Następnie film trafił do kin w Polsce i Europie. Okazuje się, że nie zabrakło chętnych, by zobaczyć wspomnienia o Przybylskiej, a obraz stał się kasowym hitem.

Jak podaje Super Express film Ania obejrzało już 550 tys. widzów. To oczywiście przełożyło się na wysokie dochody. Jeden z serwisów podsumował to, ile do tej pory udało się zarobić na tej produkcji.

Według danych z serwisu boxofficemojo.com obraz „Ania” zarobił 2 419 556 dolarów, czyli 11,5 mln złotych według obecnego kursu dolara. Produkcja zarobiła także 25 tys. dolarów w… Norwegii – podaje Super Express.

Trzeba przyznać, że film był dobrą decyzją rodziny aktorki. Widać, że fani tłumnie popędzili do kin, by jeszcze lepiej poznać historię swojej idolki.


Ania - okładka filmu

Ania - okładka filmu

Gdyńska premiera filmu

Gdyńska premiera filmu "Ania" z udziałem rodziny Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - gdyńska premiera filmu Ania

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - gdyńska premiera filmu Ania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×