Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina...

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska,...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!
Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!
Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy...

Dziś wtorek, 26.03.2019

Ile zarabiają pracownicy Meghan Markle i księcia Harry’ego? Sekretne dane wyciekły do sieci i nie spodobały się Internautom
Ile zarabiają pracownicy Meghan Markle i księcia Harry’ego?

Ile zarabiają pracownicy w pałacu Kensington? Płace pracowników Meghan Markle i księcia Harry’ego wyszły na jaw. Są skandalicznie niskie. Ile dostają?

Zarobki pracowników Meghan Markle i księcia Harry’ego ujawnione

Meghan Markleksiążę Harry nie mają ostatnio najłatwiejszego okresu. Kiepska prasa, z którą spotyka się księżna, kłótnia z księżną Kateksięciem Williamem, wyprowadzka i napięta atmosfera w całej rodzinie to jedynie początek ich kłopotów. Niedawno stracili również niezwykle ważnych dla siebie członków sztabu.

Personalna asystentka księżnej i prywatny sekretarz księcia odeszli z pracy, z miesiąca na miesiąc, a Samantha Cohen, która towarzyszyła rodzinie królewskiej od 17 lat, zapowiedziała rezygnację ze stanowiska po narodzinach dziecka pary. To właśnie ona, na życzenie Meghan, zastąpiła asystentkę księżnej gdy ta postanowiła złożyć wymówienie. W brytyjskiej prasie aż huczy, że wszystko przez “ciężki” charakter ukochanej księcia Walii. Okazuje się jednak, że wpływ na takie decyzje mogą też mieć… niskie płace.

Jak wyjawia portal news.au.com, pracownicy książęcej pary zarabiają za godzinę o 13 złotych mniej, niż wynosi sugerowana stawka na terenie Londynu. Wygląda więc na to, że pracując na “zmywaku”, za barem czy w jadłodajni, można zarobić więcej niż przechadzając się po pałacowych korytarzach w towarzystwie rodziny królewskiej. A przynajmniej tych konkretnych jej członków.

Ktoś się skusi?

Olga Kalicka w identycznej stylizacji co ciężarna Meghan Markle! Która ma większy brzuszek?

Meghan Markle wróciła na Instagram! Księżna Sussexu aktywowała swoje usunięte konto w sieci!

Ciężarna Meghan Markle pokazała ogromny brzuch wystający spod stylowego płaszczyka! Ale ją wysadziło!Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×