Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zarobią krocie na swojej miłości. Wyciekły ich gaże z „PnŚ”. To nowa finansowa power couple

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są nową power couple show-biznesu. Czy to przekłada się na ich zarobki? Okazuje się, że śniadaniówka jest dla pary sporym źródłem dochodu. 

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie stanowi już tajemnicy. Zakochani kilka dni temu oficjalnie potwierdzili, że są parą, co wywołało prawdziwą burzę w sieci. Od dawna pojawiały się informacje o tym, że łączy ich coś więcej, ale przez kilka miesięcy zgodnie milczeli na ten temat. Dopiero kąśliwe komentarze byłej żony dziennikarza sprawiły, że przestali ukrywać swoją miłość.

Podczas urodzinowego pobytu w Izraelu Kasia wrzuciła do sieci pierwsze wspólne zdjęcie z Maćkiem. Zebrali pod nim prawdziwą lawinę gratulacji od przyjaciół z show-biznesu i internautów. Nie była to jedyna niespodzianka dla fanów. Dzień później udzielili wspólnego wywiadu, a na ekranie nie zabrakło nawet pocałunku.

Jest to wyjątkowy czas. Nie bez powodu wybraliśmy to miejsce (Bliski Wschód). Jest to czas podsumowania, powrotu do przeszłości i zamknięcia pewnego rozdziału. A co najważniejsze – tworzenia nowego rozdziału.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie narzekają na zarobki w Pnś

Tuż po medialnej burzy związanej z „Kurzopkami”, jak nazywają ich fani, TVP wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że para nadal będzie razem prowadzić śniadaniówkę, ponieważ nie ma między nimi zależności służbowych.

W związku z tym, że pomiędzy Katarzyną Cichopek a Maciejem Kurzajewskim nie ma zależności służbowych, a wydania, które prowadzą, widzowie chętnie oglądają, nie ma powodu, aby z racji ich prywatnej relacji to zmieniać – skomentowało biuro prasowe TVP dla portalu Wirtualnemedia.

Kasia i Maciej zadebiutowali przed widzami w 2020 roku. Gwiazda serialu M jak Miłość i dziennikarz dostali angaż w śniadaniówce tuż po tym, jak z programem pożegnali się Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy.

Kasia wynegocjowała świetną stawkę. Za jeden dyżur będzie dostawać pięć tysięcy złotych. Obiecano jej też, że dyżurów będzie około dziesięciu w miesiącu. Podobną stawkę miała Tamara, z tą różnicą, że ona miała „jedynie” cztery dyżury na miesiąc – zdradzał wówczas informator portalu Pudelek.

Z kolei jak podaje portal Pomponik Maciej Kurzajewski za każdy odcinek śniadaniówki może otrzymywać gażę w wysokości 10 tysięcy złotych. Nie są to oczywiście jedyne źródła dochodu nowej pary show-biznesu. Kasia gra w serialu M jak Miłość, występuje w teatrze i ma własną markę biżuterii. Sporym źródłem dochodu dla gwiazdy jest też Instagram, gdzie reklamuje różne produkty.

Maciej również nie narzeka na brak dodatkowych zajęć. Od wielu lat jest gwiazdą TVP, a stacja cały czas angażuje dziennikarza w kolejne projekty. Razem z Kasią prowadzą też plenerowe koncerty i inne imprezy organizowane przez Telewizję Polską.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie

fot. AKPA

scena z: Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Grzegorz Nowotarski, SK:, , fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×