Szukaj

Bycie kulinarnym guru popłaca! Gessler, Makłowicz, Amaro… Nie uwierzycie ile zarabiają!

Ile zarabiają gwiazdy kulinarnych show?

Ile zarabiają gwiazdy kulinarnych show?

Ile zarabiają gwiazdy kulinarnych shows?

Bycie kulinarnym guru popłaca, nie sposób się z tym kłócić. Gwiazdy takie jak Magda Gessler, Robert Makłowicz, Ania Starmach czy Wojciech Modest Amaro cieszą się niesłabnącą popularnością i poważaniem nie tylko w show-biznesie ale również w branży gastronomicznej. To oczywiście przekłada się na ich cenniki, bo potrafią słono policzyć za jeden pokaz gotowania w swoim wydaniu. Nie wspominając już o programach! Kuchenne RewolucjeMasterChefHell’s Kitchen – przez lata biły rekordy oglądalności. 

Ile zarabiają gwiazdy kulinarnej sceny w Polsce? Krocie. To słowo doskonale oddaje stan faktyczny. Krocie. Amaro za jeden swój „występ” dostaje nawet 50 tysięcy. Gwiazda Kuchennych Rewolucji ciut mniej, bo 40 tysięcy, ale nadrabia bez problemu na antenie TVN i nie narzeka. Również Makłowicz nie ma powodów do narzekania, bo jego zarobki sięgają 30 tysięcy złotych za pokaz gotowania.

Na gotowaniu na wizji można zrobić prawdziwe kokosy i nie jest to ani odrobinę przesadzona opinia. Pokazy z degustacją dla gości, gotowanie na żywo, duże eventy dla fanów i właścicieli firm – rynek jest nieograniczony żadnymi barierami, a pieniądze naprawdę poważne. 

Nie tylko Mistrzowie zarabiają prawdziwe kokosy. Jak donosi Super Express, znajdująca się w zestawieniu Ewa Wachowicz dostaje 15 tysięcy. Kurt Scheller 10 tysięcy. Przypomnijmy, że chodzi o jeden pokaz, godzina pracy, czasem trochę więcej.

Czy ktoś z was zaczął właśnie rozważać karierę kuchennego guru? My też.

Wojciech Modest Amaro pokazał swoją luksusową willę! Kuchnia i salon robią wrażenie [WIDEO]

Robert Makłowicz nie debiutuje, a wraca do TVN! Pamiętacie pierwszy program z jego udziałem? Zasiadał w jury! [WIDEO]

Magda Gessler dostała w prezencie elektryczną zabawkę i totalnie odleciała! Film już jest hitem internetu! Ciężko będzie to przebić [WIDEO]


Finał MasterChefa sezon 6 -  Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach,

Finał MasterChefa sezon 6 - Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach,

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie

Wojciech Modest Amaro zamierza otworzyć restaurację w Londynie

Agnieszka i Wojciech Amaro na jesiennej ramówce Polsatu 2016

Agnieszka i Wojciech Amaro na jesiennej ramówce Polsatu 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×