Szukaj

Stawki Barona wystrzeliły jak rakieta! Zarabia już prawie tyle, co Małgorzata Rozenek! Znamy konkretne kwoty!

Ile zarabiają gwiazdy za przyjście na imprezę? W czołówce niezmiennie plasuje się Małgorzata Rozenek. Ostatnio do grona jednych z najlepiej opłacanych dołączył Baron, który od czasu związku z Julią Wieniawą może liczyć na iście gwiazdorskie stawki.
Małgorzata Rozenek i Baron, stawki

Od kiedy Baron zaczął publicznie pokazywać się z Julią Wieniawą zyskał nie tylko miłość aktorki, ale także ogromną popularność. Jego Instagram w ciągu trzech miesięcy zaczęło obserwować ponad 50 tysięcy osób więcej, co oznacza, że na konto muzyka wpływają coraz większe kwoty. Tylko za udział w zbliżającej się edycji The Voice of Poland dostanie wyższą o 6 tysięcy złotych stawkę niż w poprzednim sezonie:

Do tej pory inkasował za odcinek The Voice około 7-8 tys. złotych. Teraz około 10-15 tysięcy złotych zarabia za samo jedno wyjście – przyznała we Fleszu osoba zajmująca się marketingiem influencerskim.

Kiedy Wieniawa i Baron pokazują się razem na salonach mogą negocjować wyższe kwoty, niż gdyby pokazywali się oddzielnie. Jakie pieniądze wchodzą w grę?

Julia jest jedną z najbardziej pożądanych gwiazd na każdej imprezie. Za takie wyjście organizatorzy płacą jej 30-50 tysięcy złotych. Jeśli pojawia się z partnerem, stawka jest wyższa, ale każde z nich negocjuje swoją osobno – zdradza w dwutygodniku jeden z organizatorów eventów.

Tym sposobem Baron ma szansę dołączyć do grona najlepiej opłacanych gwiazd w polskim show-biznesie, wśród których prym wiedzie Małgorzata Rozenek. Słynna Perfekcyjna pani domu za swoją obecność na wydarzeniu publicznym może zgarnąć nawet do 25 tysięcy złotych. Nic dziwnego, że reklamodawcy biją się o współpracę z prezenterką TVN-u. W ciągu kilku lat Rozenek zbudowała prawdziwe imperium na swoim nazwisku – reklamowała środki chemiczne do pielęgnacji domu, perfumy dla popularnej sieciówki, sygnowała swoją twarzą serię poradników, a ostatnio została poproszona o zaprojektowanie luksusowej zastawy obiadowej dla cenionej firmy produkującej porcelanę.

Na równie wysokie wynagrodzenie za zapozowanie na ściance mogą liczyć: Małgorzata Kożuchowska (ok. 13 tys. zł), Małgorzata Socha (8-10 tys. zł) czy Karolina Szostak (ok. 7 tys. zł).

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron muszą się zmierzyć z trudnym rozstaniem. Jaki mają na to sposób? [WIDEO]

Zobacz: Baron o nowych edycjach „The Voice Kids” i „The Voice of Poland”. Czy zobaczymy go w jury? [WIDEO]

Zobacz: Zmysłowa Julia Wieniawa i męski Baron imprezują na plaży! Plażowa sukienka gwiazdy to po prostu ogień!


Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×