Ile?! Każdego roku na konto Zenka Martyniuka wpływają krocie. Wokalista nieźle się ustawił. Tyle zarabia największa gwiazda disco-polo

Zenek Martyniuk - emerytura

Zenek Martyniuk - emerytura

Zenek Martyniuk to niewątpliwie jedno z najgłośniejszych nazwisk sceny muzycznej. Do jego tanecznych przebojów chętnie bawią się Polacy. Ile zarabia artysta? Jest czego pozazdrościć. 

Zenek Martyniuk od dekad obecny jest w show-biznesie. Muzyk wypromował nurt disco-polo jak nikt inny. Najpierw przez lata związany był z zespołem Akcent. Później zdecydował się rozpocząć solową karierę. To dzięki niemu muzyka taneczna weszła na salony. Artysta pojawia się na największych imprezach masowych w kraju, gdzie nie może zabraknąć jego flagowych przebojów takich jak: Przez Twe Oczy Zielone, czy Przekorny los. Impreza sylwestrowa z jego udziałem zawsze przyciąga prawdziwe tłumy.

W ostatnich latach szczególnie głośno było o wokaliście nie tylko ze względu na jego twórczość, ale też życie prywatne. Razem z żoną Danusią doczekali się syna. Jedynak przysporzył im wielu zmartwień. Wszedł w zatarg z prawem, nie stronił od używek, a na koniec kolorowa prasa przyglądała się jego głośnemu rozwodowi z żoną. Rzeczą, która na pewno nie stwarza artyście zmartwień, są pieniądze. Tych ma bowiem pod dostatkiem.

Ile Zarabia Zenek Martyniuk?

Portal Pomponik postanowił prześledzić finanse artysty i okazało się, że zdecydowanie nie ma na co narzekać. Ogromne sumy na jego konto wpływają z tantiem. Album Przekorny los wzbogacił go w tym przypadku o 600 tys. złotych, a single Kochana wierzę w miłość i Prawdziwa Miłość to Ty to kolejny zysk rzędu 200 tys. złotych.

Jak podaje magazynprzedsiebiorcy.pl największe wpływy otrzymuje z koncertów. Artysta ma zajęte praktycznie wszystkie weekendy w roku. Potrafi zagrać nawet 300 koncertów w ciągu 12 miesięcy. Najmniejsze stawki za jeden występ, jakie wpływają na jego konto to 25- 30 tys. złotych. Łatwo policzyć, że tym samym może zarobić nawet ponad 7 milionów złotych w roku.

Do tego wszystkiego dochodzą oczywiście wpływy z udostępniania wizerunku i występów w reklamach, a takich propozycji muzykowi nie brakuje. Artysta twardo jednak stąpa po ziemi i wie, że kiedyś przyjdzie czas na zasłużoną emeryturę. Jako jeden z nielicznych w show-biznesie zadbał o swoją przyszłość i każdego miesiąca płaci składkę wysokości 4 tys. złotych, co pozwoli mu dostać w przyszłości świadczenie z ZUS sięgające 5 tys.


Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - zęby

Zenek Martyniuk - jego zęby dawniej

Zenek Martyniuk - jego zęby dawniej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×