Iga Lis wiedziała co robi, wiążąc się z Taco Hemingwayem. Złapiecie się za głowę kiedy zobaczycie ile zarabia

Ile zarabia Taco Hemingway

Ile zarabia Taco Hemingway

Ile zarabia Taco Hemingway?

O związku Igi LisTaco Hemingwaya mówiło się od miesięcy. Córka Kingi RusinTomasza Lisa podejrzewana była o romans ze starszym raperem, ale nikt nie miał na to dowodów, nie licząc spekulacji i niepotwierdzonych plotek. I nim komukolwiek udało się ustalić cokolwiek – Taco postanowił publicznie przyznać się do związku z piękną blondynką na albumie Cafe Belga. Chwilę później paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze i wszystko się wydało.

Fani są przekonani, że to właśnie Taco towarzyszy Idze w bajkowej podróży po Stanach Zjednoczonych, na którą wybrała się w te wakacje, przed rozpoczęciem studiów na prestiżowej uczelni w Londynie. Hemingway na swoim albumie wyraził obawę, że ich związek będzie przechodził próbę gdy Iga wyjedzie, ale bez wątpienia stać go na to, żeby latać do niej na każde wezwanie

Ile zarabia Taco Hemingway? Niedawno wpadło mu na konto 150 tysięcy złotych. W 24 godziny. Nie musiał nawet wychodzić z domu. Wszystko przez limitowaną edycję Marmuru, która jakiś czas temu trafiła do sprzedaży – koszt jednego takiego albumu wynosił 300 złotych. Specjalne wydanie zostało wyprodukowane w zaledwie 500 egzemplarzach i rozeszło się w niecałą dobę.

Do albumu dołączano hotelowy ręcznik, kapcie, zawieszkę… wszystko w klimatach Marmuru. Jak widać, wydawnictwo odniosło komercyjny sukces. Pozostaje jedynie pogratulować. 😉

Taco Hemingway musi być w siódmym niebie! Iga Lis pręży swój biust na tle imponujących widoków w USA. Zrobiło się mega gorąco!

Taco Hemingway namieszał w rodzinie Igi Lis. Szykuje się afera roku!

Córka Kingi Rusin na bajkowych wakacjach w Los Angeles! Zmysłowa Iga Lis pokazała genialną fotkę! Czy jest z nią ukochany Taco Hemingway?


Taco Hemingway

Taco Hemingway

Quebonafide i Taco Hemingway na Open'er 2018

Quebonafide i Taco Hemingway na Open'er 2018

Taco Hemingway na Open'er 2018

Taco Hemingway na Open'er 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×