Wreszcie ujawniono zarobki Kasi Tusk! Jej cennik zwala z nóg

Kasia Tusk ile zarabia

Ile zarabia Kasia Tusk?

W mediach wiele mówi się o tym, że blogowanie wcale nie jest takie opłacalne, że nie przynosi zysku, a samozatrudnienie szybko zaczyna być męczące. Nie sprawia to jednak, że moda na blogowanie znika, wręcz przeciwnie. Kuszące wizje życia pełnego przygód, jakie snują Instagramy choćby Macademian Girl czy Jessiki Mercedes przemawiają do wielu młodych dziewcząt. Niekwestionowaną królową na polskim rynku jest jednak Kasia Tusk.

Według wyliczeń Newsweeka, blog Kasi, Make Life Easier, miesięcznie ma blisko milion odwiedzin. Jego autorka zarabia zaś cztery razy więcej od ojca, Donalda Tuska, który jest przecież przewodniczącym Rady Europejskiej. Mowa tu o kwotach wahających się od 400 tysięcy złotych do 650 tysięcy złotych. Miesięcznie. Są to oczywiście kwoty orientacyjne, nie zmienia to jednak faktu, że to ogromne pieniądze. Nie oznacza jednak, że łatwe.

Blogerki oddają całe swoje życie sieci, jak na talerzu. Pokazują co jadły, gdzie były, w co się ubrały, czy schudły i jak schudły, lub wręcz przeciwnie – czy przytyły i jak schudnąć zamierzają. U wielu blogerek, zarówno polskich jak i zagranicznych, trudno oddzielić życie prywatne od zawodowego, bo chwalą się wszystkim. Od romantycznych zdjęć z ukochanymi po narodziny dzieci.

I właśnie dlatego Tusk jest takim fenomenem. Niczym brytyjska rodzina królewska, z chirurgiczną precyzją kontroluje to, co trafia do mediów, a co tyczy się jej prywatnego życia. Choć jest na rynku od lat, a jej czytelniczki mogłyby zapewne wyrecytować listę jej ulubionych kosmetyków, miejsc na ziemi i marek modowych nawet obudzone w środku nocy, to nikt tak naprawdę nie wie co dzieje się w jej życiu poza Make Life Easier.

Ona konsekwentnie nie wpuszcza mediów do życia prywatnego, bo wie, że jeżeli zrobi to raz, to będzie to droga w jedną stronę. Jest jak brytyjska rodzina królewska, niczego nie komentuje. Celebryci, mający cennik na swoje medialne usługi, mogą się od niej tylko pilnie uczyć – czytamy we Fleszu.

Myślicie, że wytrwa w takim postępowaniu?

Kasia Tusk tuż po ślubie wybrała się w bajeczną podróż! Zafundowali sobie z mężem romantyczne francuskie wakacje

Kasia Tusk jest już po ślubie?! Zdjęcie i komentarz Staszka Cudnego ucinają wszelkie spekulacje

Kasia Tusk zaszalała z kostiumem na plażę! Fason i kolor zarezerwowany jest tylko dla odważnych

 


Kasia Tusk w białym kostiumie kąpielowym

Kasia Tusk w białym kostiumie kąpielowym

Kasia Tusk. Pajacyk z H&M

Kasia Tusk. Pajacyk z H&M

Kasia Tusk zdradziła sekrety swojej kosmetyczki

Kasia Tusk zdradziła sekrety swojej kosmetyczki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×