Joanna Kulig dorobiła się fortuny w USA! Tabloid ujawnił jej zarobki. Serialowe aktorki mogą jej pozazdrościć

Joanna Kulig zarobki

Joanna Kulig zarobki

Joanna Kulig, czyli gwiazda serialu O mnie się nie martw, wyjechała robić karierę w USA i to była świetna decyzja! Aktorka zarabia tam majątek!

Joann Kulig bez wątpienia ma ogromny talent. Śpiewa i gra zawodowo od lat, ale dopiero teraz zarabia na tym naprawdę olbrzymie pieniądze! Gwiazda, którą pewnie większość z Was kojarzy jako Igę Małecką z O mnie się nie martw jakiś czas temu podjęła ryzykowną decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych.

Zobacz: Joanna Kulig zniknęła z polskiego show biznesu. Wiemy, co się stało

W serialu jej postać brutalnie uśmiercono. Iga osierociła troje dzieci i zostawiła ukochanego męża (w tej roli Stefan Pawłowski) ze wszystkimi obowiązkami. Wszystko to wydarzyło się właśnie ze względu na ambitne plany zawodowe aktorki.

Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w O mnie się nie martw

Joanna Kulig i Stefan Pawłowski w O mnie się nie martw

Joanna Kulig w lutym została mamą, ale to nie przeszkadza jej w robieniu kariery za oceanem. Gwiazda zagrała już w serialu Netflixa The Eddy, w którym wciela się w główną postać.

Zobacz: HOT: Joanna Kulig z synem i mężem na spacerze! To wielki i uroczy debiut rodziny w komplecie!

Ile Joanna Kulig zarabia w USA?

Jak podaje dzisiejszy Super Express, Kulig zarabia w USA 25 tysięcy dolarów za jeden dzień zdjęciowy! Nic więc dziwnego, że w tym roku na jej konto wpadło już milion złotych!

Zagrała Maję w ośmiu odcinkach tej produkcji i jest traktowana jak gwiazda. Na planie ma własną przyczepę, kierowcę, który przywozi ją na plan i odwozi do domu, a także nianię, która zajmuje się jej dzieckiem, kiedy mama pracuje – czytamy w dzisiejszym wydaniu Super Expressu.

To dopiero sukces.

Zobacz: Joanna Kulig robi międzynarodową karierę, ale to nie łatwa sztuka dla młodej mamy. Kto pomaga jej w opiece nad synkiem?

Joanna Kulig - Orły 2019

Joanna Kulig – Orły 2019


Joanna Kulig - Orły 2019

Joanna Kulig - Orły 2019

Joanna Kulig pozuje na tle katedry Notre Dame w Paryżu

Joanna Kulig pozuje na tle katedry Notre Dame w Paryżu

Joanna Kulig w ciąży

Joanna Kulig w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×