Joanna Krupa nieźle sobie radzi w show-biznesie. Tabloid podliczył zarobki modelki. W kilka miesięcy na jej konto wpłynęły miliony

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa na brak pracy nie może narzekać. W ciągu kilku lat stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w branży. Tabloid podliczył zarobki modelki. 

Joanna Krupa swoją przygodę z polskim show-biznesem zaczęła kilka lat temu. Od samego początku jest związana z programem Top Model, gdzie pełni rolę jurorki i prowadzącej. Format niemal natychmiast stał się kultowy i chyba nikt nie może już sobie wyobrazić jego emisji bez udziału ślicznej modelki. Wcześniej Asia związana była z amerykańskim show-biznesem. Występowała w tamtejszej edycji Tańca z Gwiazdami.

Po przyjeździe do Polski szybko zjednała sobie sympatię fanów i od dawna już dzieli swoje życie pomiędzy dwa kraje. Jej dom znajduje się w Los Angeles, gdzie mieszka razem z mężem Douglasem Nunesem i córeczką Ashą. Kilka razy w roku modelka przylatuje do Polski. Nie tylko na nagrania programu dla modeli i modelek, ale też w związku z wieloma innymi kontraktami.

Ile zarabia Joanna Krupa? Sumy robią wrażenie

Joanna od niemal trzech lat łączy zawodowe obowiązki z opieką nad dzieckiem. Na brak pracy zdecydowanie nie może narzekać, a gdy przyjeżdża do Polski, jej grafik jest wypełniony po brzegi. Będąc w USA ma znacznie więcej wolnego czasu, więc wówczas skupia się jedynie na córeczce. Wysiłek w rodzinnym kraju bardzo jej się jednak opłaca. Jak wyliczył tabloid, modelka na kontraktach w Polsce zarabia krocie.

Joanna Krupa bierze udział w wielu kampaniach reklamowych różnych renomowanych marek. Super Express podaje, że w związku z tym może liczyć na bardzo duże wynagrodzenie. Więcej jednak wpłynęło na jej konto za program Top Model, którego jest filarem.

Za każdą z reklam Krupa mogła zażyczyć sobie od 300 do 500 tys. zł. Pełno jej też na Instagramie. A tam za jeden post dostaje kilkanaście tysięcy złotych. Ale nie zapomnijmy o najważniejszym – za bycie jurorką i prowadzącą show TVN Joanna Krupa po raz kolejny zgarnęła ok. 500 tys. zł. Nietrudno więc policzyć, że w zaledwie trzy miesiące zgarnęła nawet ponad 2 mln zł! – czytamy w tabloidzie.

Trzeba przyznać, że te sumy robią wrażenie, ale wiadomo, że są one okupione ogromem pracy. Przyjazdy do Polski są też dla Joanny sporym wyzwaniem logistycznym, w końcu podróże z małym dzieckiem u boku nie należą do najłatwiejszych zadań.

Joanna nie jest znana z rozrzutności. Wręcz przeciwnie – w ostatnim czasie, zamiast wydawać pieniądze na przyjemności, skupiła się na pomocy uchodźcom z Ukrainy.


Joanna Krupa. Jesienna ramówka TVN 2022

Joanna Krupa. Jesienna ramówka TVN 2022

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa w nowej fryzurze

Joanna Krupa w nowej fryzurze

Komentarze

 • Gośćsonda pisze:

  Niech jedzie do Stanow,a tu da zarobic naszym polskim pieknym dziewczynom
  Niech nauczy sie po polsku mowic,bo zgrywa lale amerykanska.

 • Gość pisze:

  Bardzo słusznie. Lepiej żeby takie mądre i nie tak pazerne na kasę i uwagę patocelebrytki jak Pisarek czy Kubicka zarabiały dużą kasę. Pani Joanna ma charakter i za osobowość w twoich programach tez się płaci.
  Poprzednie dwie jej zupełnie nie maja, bo co chwila zaliczają jakieś towarzyski i medialne wpadki.

 • pati pisze:

  I oto właśnie chodzi. Takie wlasnie NIC w Stanach tutaj na wsi w Polsce robi karierę. W tej samej stacji co Krasko, Durczok i inni . Kinia też była tam gwiazda. Mega

 • Gość pisze:

  Piękna i mądra Asia. Bardzo ja lubię. Nie chrzani głupot jak inne modelki, celebrytki.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×