Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej...

Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda jak bogini!
Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda jak bogini!

Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda...

Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski:...

Dziś środa, 23.05.2018

Uwaga! To może was lekko wgnieść w fotel! Maffashion, Macademian Girl czy Jessica Mercedes…Która z nich zarabia najwięcej?Ile zarabiają blogerki?

Obecnie polskie blogerki modowe, cieszą się ogromną popularnością, są porównywane do gwiazd i celebrytów show biznesu. Każda z nich ma grupę swoich wiernych fanek, dla których są modowymi guru. Piękne, zadbane blogerki podobnie jak gwiazdy są zatem zapraszane są na prestiżowe pokazy mody, prezentacje marek, premiery, niektóre z nich mają nawet swoje programy. Blogerki prowadzą także imprezy branżowe. Zastanawialiście się ile polskie blogerki mogą zarobić na jednej imprezie?

Zacznijmy od Julii Kuczyńskiej czyli Maffashion , która z ogromnym powodzeniem działa na blogerskim polskim rynku od 9 lat. Z pewnością gdy młodziutka wówczas Julia zaczynała, nawet nie marzyła, że tak szybko zdobędzie modowe medium. Nikt nie słyszał o tak opiniotwórczych blogosferach. Wystarczy jednak obecnie otworzyć jej Instagrama, który obserwuje ponad milion osób! Zatem nikogo nie zdziwi fakt, że firmy chętnie nawiązują z nią współpracę. Maffashion za przyjście na jedną imprezę może zarobić blisko 40 tys. zł!

Kolejna, przez niektórych uznana za najpiękniejszą polską blogerkę, nazywaną kolorowym ptakiem modowym, czyli egzotyczna – Macademian Girl.  Atrakcyjna blogerka pojawiła się w sieci w 2011 roku i natychmiast zdobyła tysiące wiernych fanów. Według informacji FaktuMacademian Girl może zarobić na jednej imprezie nawet 30 tys. zł!

Na koniec zostawiliśmy chyba najbardziej kreatywną w swojej pomysłowości blogerkę, której nie straszne są mrozy ani silne wiatry, czyli Jessica Mercedes. Jessica od dawna kusi swoje fanki największymi światowymi markami takimi jak Dior czy L’Oreal Paris, z którymi współpracuje.  Jak udało się ustalić tabloidowi, piękna Jessica może zarobić na jednej imprezie najmniej! Tylko 20 tys. zł!

Spodziewaliście się takich sumek? Ciekawe jak z zarobkami Kasi Tusk?

Przystojny polski reprezentant Polski strzelił gola życia! Niebawem zostanie ojcem! Pokazał cudną fotkę ciężarnej żony!

W apartamencie Hanny Lis miał miejsce nieoczekiwany incydent! Dziennikarka znalazła się w poważnych tarapatach!

Jessica Mercedes nie wiedziała, że na Kasprowym Wierchu szaleje groźny halny! Zabrała ze sobą pół garderoby i próbowała strzelić sobie romantyczną sesję! Zobaczcie co z tego wszyło

Jak ważna jest w twoim życiu moda?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×