Ile zarabia Jerzy Owsiak? Organizator WOŚP wydał oświadczenie
Wirtualna Polska

Oto ile zarabia Jerzy Owsiak. Pensja organizatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ujawniona

Jerzy Owsiak

Jerzy Owsiak

Ile zarabia Jerzy Owsiak? Sam organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozprawił się z mitami, jakie narosły wokół jego pensji.

Wirtualna Polska

Jurek Owsiak zaczynał jako dziennikarz i organizator koncertów. W 1995 zorganizował w pierwszy Przystanek Woodstock, który dziś nosi nazwę Pol’and’Rock Festiwal. Wraz z Walterem Chełstowskim kierował też Festiwalem w Jarocinie. Jest jednak znany przede wszystkim ze swojej działalności charytatywnej. W 1993 roku zorganizował pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od tej pory impreza jest organizowana co roku.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

WOŚP to największa akcja dobroczynna w naszym kraju. W ciągu dotychczasowych 30 Finałów – zbiórek publicznych organizowanych przez Fundację, zebrano ponad 1,75 miliarda złotych. Na tegoroczne kwoty jeszcze trzeba poczekać do ogłoszenia oficjalnego podliczenia.

Dużo emocji budzi także pensja Jerzego Owsiaka, który jest autorem tego całego zamieszania, a wokół której narosło wiele mitów. Przeciwnicy jego działalności wielokrotnie oskarżali go o przywłaszczanie zgromadzonych pieniędzy. Ile tak naprawdę zarabia Owsiak?

Ile zarabia Jerzy Owsiak?

Okazuje się, że Jerzy Owsiak nie pobiera żadnej pensji z racji pełnienia funkcji prezesa zarządu Fundacji WOŚP.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Fundacja WOŚP środki zebrane w corocznej zbiórce publicznej w całości przeznacza na zakup sprzętu medycznego i finansowanie programów medycznych, co wykazujemy w publikowanych poniżej sprawozdaniach ze sposobu wydatkowania zebranych środków. Zgodnie z zapisami w ustawie o zbiórkach publicznych środki zebrane w ramach ogłoszonej zbiórki pt. Finał WOŚP w całości muszą być przeznaczone na cele zbiórki. Ostateczną sumę zebranych w każdym Finale środków, potwierdzoną wyciągiem bankowym, podajemy do publicznej wiadomości tradycyjnie 8 marca. W tym samym terminie do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (wcześniej do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji) składamy sprawozdanie dotyczące ilości środków zebranych w ogólnopolskiej zbiórce publicznej oraz poniesionych na jej zorganizowanie kosztów – brzmi komunikat umieszczony na oficjalnej stronie internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W końcu także sam Owsiak postanowił rozprawić się ze spekulacjami na temat swojej pensji, publikując oświadczenie w mediach społecznościowych.

Ja, Jurek Owsiak, od 6 lat pracuję w firmie Złoty Melon, która jest jednoosobową spółką należącą tylko i wyłącznie do Fundacji WOŚP i która ma na celu pozyskiwanie pieniędzy dla Fundacji poprzez prowadzenie wszelkich działań gospodarczych z nią związanych. Jestem prezesem zarządu tej spółki i moje wynagrodzenie „na rękę” wynosi ok. 10 tys. złotych. Jego wielkość nie zmieniła się w ostatnich latach znacząco, bo ostatnia moja podwyżka miała miejsce w październiku 2017 roku i wynosiła 1000 zł – napisał w 2019 roku.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jerzy Owsiak zarabia dodatkowo dzięki m.in. prowadzeniu wykładów i audycji radiowych. Sama WOŚP regularnie informuje, na co wydaje pieniądze. Rozliczenia wskazują na to, że oprócz głównego celu zbiórki, fundacja przeznacza pieniądze m.in. na zakupy konieczne do działalności. Wszystkie dane bez problemu można znaleźć na jej oficjalnej stronie.


Jerzy Owsiak - 31. Finał WOŚP

Jerzy Owsiak - 31. Finał WOŚP

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Jerzy Owsiak z żoną

Jerzy Owsiak z żoną

Jerzy Owsiak z żoną

Jerzy Owsiak z żoną

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  OWSIAK ZROBIL Z POLSKI KRAJ ZEBRAKOW GURU WYSYLA NAWET DZIECI NA ULICE ZEBY ZEBRALY

  • Gość pisze:

   😡

  • Gość pisze:

   Napisać że jesteś Deb…l hmmm
   Musiałbym przeprosić wszystkich Debili że ich obraziłem porównując ich do Ciebie

  • Gość pisze:

   Nazwałabym cię (z małej litery, bo na dużą nie zasługujesz) dosadnie, ale nie wypada paskudny człowieku.

  • Jan Paweł II pisze:

   Życzę tym wszystkim pisotalibom co tu szczekają na Owsiaka żeby jak najszybciej wylądowali sami albo ich dzieci w odpowiednich placówkach, i żeby im odmówiono użycia sprzętu ratującego życia z czerwonym serduszkiem.
   Won lizać dupsko Rydzykowi, on wam szmaty na pewno pomoże!

  • Gość pisze:

   Krajem żebraków uczynił Polskę kaczynski. A to jeszcze nie koniec. Jeszcze ma parę miesięcy

  • Frank pisze:

   Tak, to największa żebra nowoczesnej Europy.

  • Gość pisze:

   Obecna władza zrobiła z nas żebraków

  • Gość pisze:

   Ja tez zebralem madralo

  • Polak pisze:

   Nie możliwe jak bardzo można upaść , powinieneś się pozbierać puki jeszcze masz odrobine szacunku do samego siebie . Nie serdecznie pozdrawiam

  • Gość pisze:

   A pis daje rydzykowi kase,pis daje WIILE PLUS dla swoich przyjacioł z pisu miedzy innymi ksiezom zamist pomoc chorym dzieciom to te dzieci musza umierac bo kasy dla nich nie ma,no cóz ja nigdy nie wspieram CARITASOWI(bo wiem ze w CARITASIE sa przekrety) ani rydzykowi co wszyscy wiemy na temat rydzyka-mamy nie zapomniec o kopertach gdyż inflacja i drozyzna moze zaszkodzic radyjkowi(przypominał w grudniu rydzyk) nawet nie pomyslal rydzyk iz nam tez jest ciezko z powodu inlacji i drożyzny ba nawet nie zapytał czy czasem wam owieczkom nie dac koperty zebyscie przetrwali ten kryzys z zwiazane z inflacja i drozyzna,to tego nie powie-zgodnie z pismem sw.Jezus nie wolał kasy a dzis w polsce mamy koscioł upolityczniony nie zg.z nauka Chrystusa,nawe PRZEMYSLAW CZARNEK Przeznaczył publiczne pieniadze dla tzw.WILLA PLUS pewnemu przyjacielowi 2miliony zl,ten przyjaciel zwiazany z pisem to ksiadz ktory wspolpracuje-nie moge zapamietac ta siedzibe tam gdzie wiecej krzyczy w tej siedzibie KAJA GODEK.,zamiast te 2miliony zl przeznaczyc dla nuczycieli to woli Czarnek zwalniac nauczycieli i co dodatku wymyslił czarnek iz ci nauczyciele ktorzy nieszkaja na wsi beda mieli odciete pensje o polowe z powodu zamieszkania-ktos jest w tym wypadku chory na unysle,Krystyna Pawłowicz(od lat jest glosne iz KAJA GODEK JEST JEJ CÓRKA-tak slyszalem)opisala krytyke wobec WOŚP i powiedziala iz woli dac kase do caritasu czyli dla ksiezy niz na WOŚP,to niech daje do ksiezy ale niech nie krytykuje fundacje Owsiaka bo to jest bardzo ciezki grzech bo nie tylko krytykuje fundacje ale zabija tymi słowami chore dzieci co powinni rzadzacy pomagać i wspierac chorych a oni wspieraja rydzyka i fundacje WILLA PLUS dla swoich znajomych z pisu-ten temat o WILLACH PLUS,TO wszystko jest dzis tak glosne iz UE nie da kasy bo widzi gdzie pieniadze sa przeznaczane nie dla obywateli tylko dla obozu RZADZACYCH PIS.

  • Gość pisze:

   Wyjmij i daj jak taki jesteś bogaty

  • Gość pisze:

   Zwolennicy PO używają najbardziej wulgarnego języka.fakt

  • Gość pisze:

   To nasz rząd głąbie doprowadził do takiej sytuacji,naprawde tego przez lata nie widzisz?

  • Gość pisze:

   Nie pasuje niedawaj i nie krytykuj żebraków to z Polaków zrobił PiS

  • Gojam641ść pisze:

   No i masz racje wyrzebrał
   życie wieeeeeelu dzieci mojej córki też . Bóg mu zapłać za pomysły.

  • Tomasz pisze:

   Masz mózg

  • Gość ja pisze:

   Gościu spytaj matki jaka pomyłka genetyczna cię spłodził a

  • Gość pisze:

   Marzę o tym żeby był oddział w szpitalach wyposażony jak w PRLu i życzę Wam wszystkim, zachorowania i leczenia na tym oddziale.

  • Bena pisze:

   Dziadowskie wszędzie, a wydatki z rządu na ten cel wysoki z czego tylko 30% na sprzęt medyczny. Czy nie normalniej by było gdyby to kupiło państwo to co potrzebne w szpitalach. Zmuszanie ludzi do kwestowania na ulicach i nie tylko

  • Gośemerytkać pisze:

   Kim trzeba być, żeby takie bzdury wypisywać?!

  • Gość pisze:

   Owsiak ma głowę do interesu kosztem ludzi, podatk9w od ludzi bo finanse od rządu płyną strumieniem. Komuna ma się dobrze. Ludzie jak zwykle naiwni i to on wykorzystuje

  • Gość pisze:

   Dokładnie, klaun w czerwonej czapeczce. Nie ufam mu, ani temu co napisał o swoich zarobkach ani temu co robi z pieniędzmi ludzi. Dlatego nie daje pieniędzy bo takie akcje sa po to żeby zamydlić oczy ludziom. Dovro jest ciche a nie krzykliwe. Wole dac na Caritas.

  • Gość pisze:

   Jesteś debilem jakich mało.Zamiast mózgu to masz tam gąbkę

  • Gość pisze:

   Jesteś kretynem,pamiętaj w razie do szpitala,napisz oświadczenie że nie chcesz korzystać ze sprzętu zakupionego przez WOŚP.

  • Gość pisze:

   Kretyński leb

  • Gość pisze:

   Być biednym to nie grzech. Lecz być ubogim intelektualnie to zwykłe lenistwo

  • Gośćloli pisze:

   Tysz prawda

  • Gość pisze:

   Co za GAMOŃ to napisał????

  • Gość pisze:

   😖😡👎

  • Gość pisze:

   Typowy Pisior , wszystko przedstawi tak by w jego muzeum się pokrywało.

  • Gość pisze:

   A tych zebrzadzych Ukraińców, co żyją na zasiłkach, z naszych podatków to debilu nie widzisz?

  • Co najwyżej pisze:

   Buty możesz wyczyścić Jerzemu Owsiakowi…

  • Gość pisze:

   Ludzie ogarnijcie się. Najlepiej nic nie robić, nie pomagać, nie mieć dobrych pomysłów, ale tylko narzekać, hejtować, rzygać i wtedy jest ok.
   Wszyscy, którzy czymś się wykazują, kreatywnością, pomysłowością, są pomocni dla innych to najlepiej ich zdeptać, zniszczyć bo przecież wszyscy kradną.
   A Ty negatywny człowieku co dobrego zrobiłeś? Kim jesteś, żeby oceniać innych????

  • Gość zofija pisze:

   PRZESTANCIE KŁAMAĆ!!! Ze nie pobiera PENSJI!! Założył fundację Z żoną KTORA JEST W składzie WOSP!! I A DYREKTOR TO JEGO ZONA!! ŻENADA ONA WYPLACA SOBIE 10000 TYS. I MEZUSIOWI DUZO WIECEJ!! ZWYKLE OSZUSTWO!! ŻENADA!! ZAKLAMANIE TAK JAK HOLOWNIA!! TO SAMO ZGRANIE Z FUNDACJA!!! ŻENADA WSTYD KLAMSTWO

  • Gość pisze:

   Chyba ci wali……

  • Politolog pisze:

   A co zrobił PiS ?! Wielkie nic ! Co zrobiło PO ?! Wielkie nic ! Żaden rząd nie zrobił tyle dla chorych ludzi co ten jeden człowiek ! Tak więc zanim zaczniesz oczerniać i pluć jadem w koło, POMYŚL ! TO NIE BOLI !

  • Gość pisze:

   Dokładnie. Do tego wysyła dzieci pod kościoły a później na swoich spędach profanuje Kościół. Hipokryta!

  • Gość pisze:

   Jesteś porąbany 😡

  • Gość pisze:

   Największym żebrakiem jesteś ty

  • Gość pisze:

   To mógł napisac tylko ksiądz 🙂

  • Gość pisze:

   Bajki hejterskie.Wszystkie dzieci kwestują pod opieką dorosłych .

  • Kaju pisze:

   Czyżby pisał jako gość pedofilski kler,bo dzieci to wy wysyłacie na zatracenie i na człowieka tak szczujecie łącznie z Pedofilami i ich Społecznością

  • Rita pisze:

   Owsiak kity żeni, to dzieciom można wciskać, żenada

  • Gość pisze:

   Ale po domach nie chodzi ,więc nie musisz dać ,a to jaki jest kraj to od rządów zależy tak jak u każdego w domu. jaki pan taki kram ..

  • Gośćopoanka pisze:

   Zdaje się że zaczyna cię brać tęsknota za 1960 latami gdzie do szpitali trza było dostarczyć czysta swoją pościel i żywność dla chorego ,a co do dzieci zamiast siedzieć. Przed telewizorem czy z telefonem ręce niech trochę pobierz na świeżym powietrzu

  • Gość pisze:

   Do Kaczora i rydzykowi ba kolanach i i duży im wylizać cwaniaku ile przez całe życie zrobiłeś dobrego fla dzieci że tak się o nie martwisz że na ulicy zbierają kasę nie dla ciebie i twojej rodziny do prywatnej kliniki idź się leczyć i twoje dzieci jak sprzęt o Jurka jest śmierdzący wyznawco Pisuarów i pedofili z Torunia!!!! Żeby mTka wiedziała że takiego debila urodzi to by się wyskrobała pewnie wstyd !!¡

  • Wladis pisze:

   Jesteś głupi…to tak jakbym powiedział , że z 500 plus PiS zrobił z Polskich rodzin biedaków. Więc zastanów się co tu napisałeś!!

  • Gość pisze:

   Debil

  • Gość pisze:

   Żebraków to zrobił z nas PiS.

  • GośKajać pisze:

   A co robi rząd

  • Kaja pisze:

   A co robi rząd

  • Kaja pisze:

   A co zrobił rząd żeby wspomóc służbę zdrowia?

  • GośPOLKAć pisze:

   NIKT NIE ZARABIA..A TE WILLE WYSTAWIONE TO DOSTAJĄ WSZYSCY W PREZENCIE POD CHOINKĘ.🤣🤣🤣🙆‍♀️

  • Gość pisze:

   Idź się lecz i popatrz co robią twoi księża jak gwałcą dzieci

  • Gość pisze:

   Ty masz chyba z głową coś nie tak jakby nie jego zbiórki to cześć tych dzieci by nie było bo nie było by ich czym leczyc

  • Gość pisze:

   Owsiak taki sam jak platfusy. Nawalił im do głów, ze taki on dobroduszny a wszyscy inni źli i ci ludzie jak barany za nim idą . A co by każdy z was plujących na PiS zrobił gdyby nie lekarze, szpitale pielęgniarki, leki i sprzęt kupiony z państwowych pieniędzy?! Jak potrzebujecie pomocy to idźcie do łofsiaka zobaczymy czy uratuje wam życie lub zdrowie?! P o co do szpitala?

  • Gość pisze:

   Psychiatra czeka – już najwyższy czas !!

  • Gość pisze:

   Nikt Ci nie każe dawać tym „żebrającym dzieciom”… nie podoba się to zamknij pysk i nie przeszkadzaj… a dla takich jak Ty w szpitalach powinny być specjalne oświadczenia, że nie chcesz być leczony za pomocą sprzętu z serduszkiem WOŚP… jednego debila mniej wtedy by było….

  • Ksiądz pisze:

   Idź do kaczora powiedz że masz udokumentowany debilizm ale jesteś fanem pisiorów to może do tobie miejsce w jakiejś spółce

  • Gość pisze:

   Ludzie chodzą z własnej woli zanim coś napiszesz klupnij się w leb

  • Gośćswiatowid pisze:

   Sam jesteś nie dolega

  • Gość007 pisze:

   Brak słów na taki debilizm. Każdy zbiera i daje, bo chce, bo ma taką potrzebę, ale rozumiem, że internetowy troll tego nie zrozumie.

  • Gość pisze:

   Co za głupi wpis

  • Gość pisze:

   A może odpowiesz co zrobiło Państwo Pisowskie z Polaków ?

  • Gość pisze:

   Dureń, tłumaczenie Ci czegokolwiek mija się z celem

  • Gość pisze:

   Owsiak wysyła dzieci na ulicę? Otóż powiem Ci niedoinformowany człowieku, że moje dzieci 8 i 5 lat chodzą z ochotą i kwestują na rzecz WOŚP, bez przymusu. Wiedzą, że dzięki zebranym pieniążkom „dużo dzieciom biją serduszka i są zdrowe”. Nigdy do niczego ich nie przymuszałam, ale widziały sprzęt ratujący życie dzieciom w szpitalu, z czerwonym serduszkiem.

  • Gość pisze:

   Frajerem ile dobra robi mogę się założyć że ty albo ktoś z twoich znajomych korzystał albo skorzysta z tych składek.Zycze dużo zdrowia i pomysł jak coś głupiego ci przyjdzie do głowy anie odrazu piszesz na cały świat. ZDZISŁAW POZDRAWIAM

  • Iwona pisze:

   No tak tylko gość może napisać takie bzdury bo z imienia i nazwiska to raczej nie raczy

  • Gość pisze:

   Nie wytlumaczysz tego tym debilnym, zmanipuliwanym przez TVN, bezmozgim i an typolskim lemingom. Wmowiono im, ze PIS jest zly, kradnie, niszczy sady, konstytucje, rozwala gospodarke itd. a prawda jest KOMPKETNIE ODWROTNA. Ale takim debilom TVN moze nawet wmowic to, Ziemuajest plaska a debile w to uwierza. Jak PIS przegra to beda musieli zbierac puste butelki, zrec szczaw i mirabelki zeby przezyc a wtedy mozr niektorzy z nich przejrzs na oczy. Moze….

  • Gość pisze:

   Nie wytlumaczysz tego tym debilnym, zmanipuliwanym przez TVN, bezmozgim i an typolskim lemingom. Wmowiono im, ze PIS jest zly, kradnie, niszczy sady, konstytucje, rozwala gospodarke itd. a prawda jest KOMPKETNIE ODWROTNA. Ale takim debilom TVN moze nawet wmowic to, Ziemuajest plaska a debile w to uwierza. Jak PIS przegra to beda musieli zbierac puste butelki, zrec szczaw i mirabelki zeby przezyc a wtedy mozr niektorzy z nich przejrzs na oczy. Moze…. WOSP ptzez 27 lat nie zebrala tyle co bylo w budzecie na 2022 rok na Sluzbe Zdrowia. Ale debilom wmowio o, ze Owsiak to zbawca, haha

  • Gość pisze:

   Jesteś idiotą tak z siebie czy idiotą się urodzileś

  • Gość pisze:

   Owsiak pokazał jak postępuje porządny człowiek. Ty reprezentujesz klasycznego lumpa-patriotę. Tacy jak ty, nazywali się szmalcownikami. A AK, robiłaś z wami porządek.

  • Gość pisze:

   Myślałem że jesteś bardziej inteligentny. Obyś nie musiał korzystać z urządzeń zakupionych przez ,, ORKIESTRĘ

  • Gość Ola pisze:

   Żeby głupota miała skrzydła to byś razem z nią fruwał

  • Prawie robi różnice pisze:

   Prowadzenie zbiórki dobroczynnej różni się od zebrania tak jak picie w Szczawnicy od szczania w Piwnicy… Prawie to samo, ale …

  • Gość pisze:

   Baran z Ciebie i nic wiecej

  • Gość pisze:

   Głupek jestes

  • Gośćllllllllllllllllllllllllle pisze:

   Do Jana Pawla 2 ty kmiocie lewacki podpisujesz sie jak Papiez jestes parowa i tak sie podpisuj Parowa 2 ajak ty bedziesz zdychal to niech ci dadza sprzet owsiaka ale na pewno nie inny

  • Gość pisze:

   Wysyła ciągnąć te dzieci na smyczy? Debilu, te dzieci często są uratowane dzięki jego sprzętowi i w ten sposób w formie zabawy, tak spłacają swój dług wdzięczności. Tak też robi to mój syn od 20 lat. Rozumiesz bezproduktywny odpadzie genetyczny???

  • Gość pisze:

   Jesteś durny gościu.

  • Gość11 pisze:

   Owsiak zrobił z Nas żebraków ?
   Człowieku, czy Ty masz jeszcze zdolność myślenia ?
   Możesz go nie lubić, jak większość tu plujących jadem , zazdrościsz i rozliczasz Owsiaka,
   że zarabia jakieś pieniądze? Ty jeden z drugim na pewno w czynie społecznym wszystko byś zorganizował … A póżniej pod kościół z puszką albo do Rydzyka….dlaczego NIE?
   Owsiak, czy sie go lubi czy nie, ale CZAPKI Z GŁÓW, SZACUN , Dokonał WIELKICH RZECZY.
   I przestań liczyć komuś pieniądze, policz swoje, albo stwórz jakąś fundacje i działaj dla dobra rodaków , kto Tobie broni?
   Najlepiej wylać wiadro pomyj na kogoś .
   Podeptać, ocenić, skrytykować, no i oczywiście scenariusz napisany…
   A wiesz dlaczego duża cześć obywateli uwaza , że Owsiak na pewno niesamowicie wzbogacił się na WOŚP? Bo sami by to zrobili…
   Pamiętajcie, co widzicie w innych co was w oczy kłuje, to znaczy iż to jest w was… To ty i wielu innych macie ze sobą problem…

  • Prawda pisze:

   Ale masz zryty beret😆😆

  • Gość pisze:

   Kretyn

  • Matka pisze:

   Idąc tym tokiem myślenia, to rodzice zbierający na leczenie swoich chorych dzieci za granicą, bowiem w Polsce już się nie da, też są żebrakami??? Nie sądzę

  • Gośćczarnek pisze:

   Tobie chlopulku jod na łeb siod

  • Gość pisze:

   Mam pytanie, czy rodzice zrobili cię na próbę i zapomnieli później udusić?

  • Gośćolo pisze:

   Z idiotą się nie dyskutuje

  • Gość pisze:

   Krajem żebraków to zrobił nas ale Donald Tusk, synonimy: sprzedawczyk, złodziej, marionetka, antypolak

  • Saper pisze:

   Jak Państwo ma w dupie swoich obywateli to ktoś musi to robić. Obyś nigdy w życiu nie skorzystał ze sprzętu zakupionego przez WOŚP

  • Gość pisze:

   Krajem zebraków uczynił Donale Ryży przez wyprzedażdorobku narodowego Niemcom i Opozycja zdradziecka w UE jak ochojska cimoszewicz budka zasrana rózia zwana smalcownicą itd itd

  • Ktoś pisze:

   Dzieci na ulicy zbierają datki dla potrzebujących żebrze to ksiądz w kościele bo tylko dla siebie

  • Gość2 pisze:

   To prawda, I o tym, że z tej pseudifundacji żyje cała rodzina, ogromną posiadłość itd itp, też biedak uzbierał z nie wiadomo jakich wykładów I audycji, podobnie jak Bolek W. Takich bzdur to naprawdę nikt inny oprócz tych dwóch nikt nie wymyśli.

  • Gość pisze:

   Oby Twoje dziecko nigdy nie potrzebowało pomocy aparatury zakupionej przez WOŚP .Tego życzę

  • Gość pisze:

   Jesteś cymbał

  • Gość pisze:

   A ty udowodniłeś tym wpisem, że jesteś idiotą!

  • Gość Wanda Polachowska pisze:

   Cale szczescie,ze mamy Owsiaka.Pracuje za nasz nieszczesny ,nieudaczny i nieuczciwy nie(rzad).Wstyd,zeby robic zbiorki na leczenie,bo karakan i padalec z Torunia kradna co popadnie

  • Gość pisze:

   Puknij się pisiorze

  • Gość pisze:

   Powiedzieć, że jesteś „pojebany” byłoby obraźliwe, dlatego nie użyję takiego stwierdzenia. Niemniej jednak „bałagan pod strychem” wystarczająco określa twój (specjalnie z małej litery) poziom intelektualny… 5x*spacja3x*

  • Gość pisze:

   Pora do Tworek

  • Gość pisze:

   Pierd.lisz jak potrzaskany gnido z psich jajec.

  • Gość pisze:

   ANI GROSZA DLA OSZUSTA OWSIAKA I JEGO LICZNEJ RODZINKI !!!!!!!!

  • Gość pisze:

   Spieprzaj dziadu❗

  • Sympatyk pisze:

   A państwo do tego doprowadziło że potrzebni są żebracy bo to co powinno iść na szpitale to dotacje na Rydzyka

  • gacie pisze:

   I przestał się jąkać! Orkiestra mu zycie uratowała.

  • Gość pisze:

   Budzet Słuzby zdrowia roczny prawie 700 miliardów złotych owsiak zebrał 150 milionów a krzyk jakby ratował słuzbe zdrowia ile ludzi pomaga innym po cichu i bezinteresownie na się pomaga na szlachetna paczke na caritas etc
   Fajnie że robi co robi ale szum przy tym zupełnie niepotrzebny i to zaangażowanie poliyczne

  • Gość pisze:

   Wolę zebrać niż czekać że państwo nam da

  • Gość pisze:

   A ile ty dałeś w tym roku? Podejrzewam, że nigdy nic. Tylko potrafisz krytykować. Zniknij!

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z tą opinią.

  • Gość pisze:

   żebra kto może żeby żeby w szpitalach było czym leczyć a Rząd się uwłaszcza za nasze podatki

  • Gość pisze:

   Murwa, co za kretyn

  • Polak pisze:

   A po daje zamki na wodzie .to PiS podnosi wam zarobki bo dziś za Tuska robiłbyś za 1200 i dopiero byś był żebrakiem bo puszki byś zbierał żeby mieć na chleb baranie gość

 • GośćOlek pisze:

  Kto temu Pajacowi Uwierzy? Stary Miglanc co mrygnie to Cu..lnie.160 mln to starczy na Toalet Papier jak Rząd wydaje 164 mld. zł

  • Gość pisze:

   Myślę, nie wiem na pewno , że pajacem to ty jesteś

  • Maron five Gość pisze:

   Hahaha , ale z ciebie pisiorski trol i palant, gowno dajecie tylko kradniecie pislamski mendy

  • Gość pisze:

   To prawda zryw ludzi nie jego szacun.Ale to dla nfz ziarenko.nie demonizujmy

  • Gość pisze:

   W

  • wałychrobrego pisze:

   Pajacu!! nie douczony,164 mld.to kwota na wszystko w służbie zdrowia!!!(budowa szpitali,remonty, NFZ ,płace,operacje itp,)Może napiszesz ile pisowska władza przeznacza na psychiatrię dziecięcą w całej Polsce?

  • Gość pisze:

   Ty jesteś Wielkom Mendom

  • Osia pisze:

   A gość Olek ile daje? He? Rząd tak daje że w wielu szpitalach PRL i komuna, takie warunki.

  • Jerry Ogórek pisze:

   Obyś kutafonie nie musiał korzystać ze sprzętów medycznych z serduszkiem.
   Ale już widać, że trepanacja czachy jest ci pilnie potrzebna.
   Więc najpewniej nie unikniesz spotkania z WOŚP.

  • Zulu Gula pisze:

   Drodzy rządzący !!!
   Jeszcze więcej dajcie na TVP al-dżazira. Broń Boże na WOŚP.
   A leczcie się u szeptuchy Tadeusza.
   Hehehe.

 • Ada pisze:

  Głupstwa mówi, to skąd te 40mln na koncie A drugie 40 e majątku…

  • GośćDziadek pisze:

   Rzekomo Posiadłość w USA za 10 tys zł.

  • Diabeł pisze:

   Skoro posiadasz inne informację durna babo, przekaż opinii publicznej dowody.!!!!

  • Gość pisze:

   A skąd masz info,że tyle ma na koncie ? Od Pawłowicz. Ziobro już próbował Jurkowi coś udowodnić i mu nie wyszło.
   Dalej słuchaj TvPiS

  • Gość pisze:

   A kto te miliony widział?

  • GośćAnkaz pisze:

   Dostał od Ziobry,Rydzyka i Czarnka .Niestety były to pieniądze nie ich prywatne ,ale pieniądze nas wszystkich.

  • Gość... pisze:

   Skąd wiesz? Widziałaś wyciąg bankowy i zapis w Księgach Wieczystych? Jeżeli tak, to proszę udostępnij, jeżeli nie, to przeproś za fałszywe i bezpodstawne oskarżenia

  • Michu pisze:

   W TVPis tak mówili?

  • Gość pisze:

   A skąd wiesz Ile ma na koncie?

  • Jan Paweł II pisze:

   Precz! Liż dupę Rydzykowi!

  • Gość pisze:

   A skąd obajtek ma tyle posiadłości ? A skąd tyłu milionerów w PiS uwlaszczaja się za nasze pieniądze i nic dla obywateli nie robią a wy widzicie Owsiaka który wspomaga służbę zdrowia która dziś jest w zapaści – to właśnie jest polskie piekiełko w wydaniu dojnej zmiany

  • Gosc pisze:

   Chcesz dawaj nie chcesz nie dawaj ale nie obrażajcie się wzajemnie .Polacy jak psy zagryza się wzajemnie.

  • Gośćk.k. pisze:

   Wara wam dziady pisowskie od PANA OWSIAKA

  • Gość pisze:

   40 mln dorobil się jako bezrobotny. To może on dawał te samochody tacie rydzykowi?

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Ilu pisiorskich, niekompetentnych dziadów w samym rządzie przytula miesięcznie ( za nic nie robienie ) znacznie więcej od Jurka Owsiaka. To jest ogromna hańba, która dotyka bezpośrednio suwerena.
  Wstyd i zakłopotanie.

 • Gość pisze:

  Ty bandyto ludzie mają za 1 dzień pracy w roku kilka złotych

 • Anna pisze:

  Tyle co ten człowiek zrobił dla nas, dla medycyny, to jakiś kosmos. Szanuję ogromnie. Zarobek w postaci około 10 tys. to naprawdę nie jest dużo za taką pracę, którą on wykonuje. W WOŚP pracuje jako wolontariusz, nie pobiera wynagrodzenia. Otóż wszystkim oportunistom mówię, że gdyby Owsiak nie zajmował się Orkiestrą, to zarabiałby duuuużo więcej. Brawo Jurek! Dziękujemy 🙂

  • Gość pisze:

   O reszcie zapomnnaiial naiwniacy.to ludzie dają.a on korzysta z całą rodzina w sprytny sposób.to ludzie dają.gość z nadania hahaha.ja znam ludzi którym nie zapewniono prze kilkadziesiąt lat czasu antenowego którzy co dzień za darmo poświęcają czas na pomoc innym .są tacy którzy działają i finansuja to z własnej kieszeni.są ich tysiace

  • Gość pisze:

   A co on zrobił, to zrobili Ludzie dobrej woli ,on jeszcze okrada ludzi cały rok

  • Gość pisze:

   JAK BY BYL KOSMOS TO W SZPITALACH NIE BRAKOWALOBY SPRZETU PRZECIERZ ZEBRZE PONAD 30 LAT

  • Gość Zagloba6 pisze:

   Panienko za nic nie robienie? Resortowe dziecko się ustawiło dzięki min. TW Stokrotka.

  • Gość pisze:

   Oj glupia ty,wlacz myslenie🤣🤣🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   Ale ty jesteś naiwna , albo z grona osób które zatrudnione są przez różne spółki córki WOŚP…

  • Gość pisze:

   Brawo dla Pana Owsiaka i jego ekipy, umie porwać ludzi do tak pięknej akcji, gratulacje

  • Gość pisze:

   Każda fundacja to działa on to robi raz w roku glownie ,inne cały rok trzepią .chce to daje niechce to nie daje po co to komentować 😀

  • Gość pisze:

   A co zrobił w ubiegłym roku na ten przykład i na co wydał 39 mln ?

  • Gośćzofia pisze:

   Dobre mówisz brawo

  • Anonymous pisze:

   Nie pobiera kasy ?Ja mam pytanie ! Za co Owsik kupuje auta np. samochod terenowy za pol miliona zl. nie wspomne o jego chatkach .? Jerzy Owsiak zarabia w WOSP 13 tys. Zona Owsiaka zarabia 15 tys.Darczynca chorych dzieci ktory robi sobie fotki z kobietami ktore sa za zabijaniem nienarodzonych dzieci.W 2017 roku bylo na zywo ze zebrali ponad 62 miliony a potem bylo peklo 50 milionow i okazalo sie ze zebrali 50.909.986 zl. To ja sie pytam gdzie zniklo ponad 10 milionow ? Apartament za 890 tys. kupiony ze zbiorek.4 rezydencjie za 23 miliony, VW Amorok za 287,562 zl.caly majatek Owsiakow to 40 milionow.Juz wiecie dlaczego Owsiak nie poikazuje faktur zarzadzonych przrs sad ?Ten co nic na WOSP nie zarabia. ja tez bym tak chcial nie zarabiac !

 • Gość pisze:

  Za taką dobrą robotę to za mało … Stylu darmozjadów zarabia kilkakrotnie więcej od niego 😡!!

 • Gość pisze:

  Za taką dobrą robotę to za mało … Stylu darmozjadów zarabia kilkakrotnie więcej od niego

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×