Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Ile zarabia Jerzy Owsiak na WOŚP? Takiej kwoty mało kto by się spodziewał…Ile zarabia Jerzy Owsiak na WOŚP?

W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się być wyjątkowo kontrowersyjny. W mediach dalej nie cichną echa odnośnie wielkiego zignorowania akcji przez TVP. Jacek Kurski natomiast wydaje się być tym faktem niewzruszony.

Zobacz: Jerzy Owsiak ostro odpowiada Jackowi Kurskiemu i TVP: „Wstydź się! To rzeczy niepojęte!”

Zobacz także: „Wiadomości” tłumaczą się z kompromitującego materiału o WOŚP 2017. Uderzają w TVN i Jurka Owsiaka

Ile natomiast z całego prowadzenia akcji trafia do kieszeni Owsiaka? W 2011 roku Wprost postanowił przyjrzeć się tej sprawie i po wnikliwej analizie redakcja magazynu podliczyła, że miesięczna pensja osoby w zarządzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to lekko ponad 4 tysiące złotych. Owsiak ma jednak też inne źródła dochodów.

Ja z kolei od dwóch lat jestem zatrudniony w spółce Złoty Melon, której właścicielem jest Fundacja. Ta spółka zarabia dla Fundacji pieniądze. Prowadzę ją z ogromnym sukcesem, tylko i wyłącznie na chwałę WOŚP, a zarabiam podobnie jak moja żona. I to są wszystkie nasze finansowe relacje z Fundacją. Zarówno ja w Złotym Melonie, jak i moja żona zarabiamy niewiele więcej niż górnik. Kuriozalne jest to, że miałem listy, że nasza działalność jest na tyle pożyteczna, że nawet gdybym z tego coś uszczknął, to nie ma sprawy. Gdy to słyszę, włos mi się jeży na głowie! Jakie uszczknąć! Nie mogę i nie muszę! – opowiadał niedawno Owsiak w Super Expressie

Spodziewaliście się takiej sumy?

Zobacz także: TVP bojkotuje WOŚP 2017! Jerzy Owsiak odpowiedział Jackowi Kurskiemu: „Nie pokazał pan tego, czym żyła Polska. Nie jest pan…”

Jerzy Owsiak WOŚP 2017

Ile zarabia Jerzy Owsiak na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak

Zarobki Jerzego Owsiaka na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?Komentarzy: 7


Gośćgdansk | 7 marca 2017, 15:43

do tej pory wierzyłam Owsiakowi.teraz zaczynam wątpić


Gość | 27 stycznia 2017, 23:04

Asie ! temu TYPKOWI to możesz co najwyżej buty wyczyścić.może pokażesz co ty zrobiłeś i jaki z ciebie as skoro tak sie podpisujesz! żenada


Łukasz | 24 stycznia 2017, 11:40

Moim zdaniem Jurek nawet jak by zarabial 100tys zl miesiecznie to i tak by było mało za to co robi 🙂


Gość | 21 stycznia 2017, 10:49

Do tych oficjalnych 4 tysięcy złotych zarobków spokojnie można dodać jedno zero.
Jedno wielkie kłamstwo.


asa | 20 stycznia 2017, 21:00

Nie wierzę w ani jedno słowo tego typka.


Robert | 19 stycznia 2017, 16:03

Jeśli Państwo Owsiak zarabiali i zarabiają ok. średniej krajowej to chwała im za to co robią. Jeśli zarabiają więcej to myślę, że nie są godni szacunku. Uzasadnienie. To pieniądze społeczne. Średnie zarobki tego społeczeństwa to kwota jak na wstępie.


prawidłowo | 19 stycznia 2017, 07:07

KTO PRACUJE TEN MA ! JUREK CZYNI SAMO DOBRO WŚRÓD LUDZI POTRZEBUJĄCYCH , JEDNOCZY LUDZI, ZACHĘCA DO CZYNIENIA DOBRA I OKAZANIA MIŁOSIERDZIA DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI . A KACZYŃSKI ILE ZARABIA I ZA CO ??? SKŁÓCIŁ I PODZIELIŁ SPOŁECZEŃSTWO. ROZBIJA SIE LIMUZYNAMI , OCHRONA 24 GOD,/NA DOBĘ POD DOMEM I NA KAŻDYM JEGO KROKU , NA PONAD MILION ZŁOTYCH DOJI POLSKĘ I OKRADA NAS PODATNIKÓW, POLAKÓW.


Dodaj komentarz
×