Szukaj

Ile zarabia Jerzy Owsiak na WOŚP? Takiej kwoty mało kto by się spodziewał…

Ile zarabia Jerzy Owsiak na WOŚP?

W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy okazał się być wyjątkowo kontrowersyjny. W mediach dalej nie cichną echa odnośnie wielkiego zignorowania akcji przez TVP. Jacek Kurski natomiast wydaje się być tym faktem niewzruszony.

Zobacz: Jerzy Owsiak ostro odpowiada Jackowi Kurskiemu i TVP: „Wstydź się! To rzeczy niepojęte!”

Zobacz także: „Wiadomości” tłumaczą się z kompromitującego materiału o WOŚP 2017. Uderzają w TVN i Jurka Owsiaka

Ile natomiast z całego prowadzenia akcji trafia do kieszeni Owsiaka? W 2011 roku Wprost postanowił przyjrzeć się tej sprawie i po wnikliwej analizie redakcja magazynu podliczyła, że miesięczna pensja osoby w zarządzie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to lekko ponad 4 tysiące złotych. Owsiak ma jednak też inne źródła dochodów.

Ja z kolei od dwóch lat jestem zatrudniony w spółce Złoty Melon, której właścicielem jest Fundacja. Ta spółka zarabia dla Fundacji pieniądze. Prowadzę ją z ogromnym sukcesem, tylko i wyłącznie na chwałę WOŚP, a zarabiam podobnie jak moja żona. I to są wszystkie nasze finansowe relacje z Fundacją. Zarówno ja w Złotym Melonie, jak i moja żona zarabiamy niewiele więcej niż górnik. Kuriozalne jest to, że miałem listy, że nasza działalność jest na tyle pożyteczna, że nawet gdybym z tego coś uszczknął, to nie ma sprawy. Gdy to słyszę, włos mi się jeży na głowie! Jakie uszczknąć! Nie mogę i nie muszę! – opowiadał niedawno Owsiak w Super Expressie

Spodziewaliście się takiej sumy?

Zobacz także: TVP bojkotuje WOŚP 2017! Jerzy Owsiak odpowiedział Jackowi Kurskiemu: „Nie pokazał pan tego, czym żyła Polska. Nie jest pan…”

Jerzy Owsiak WOŚP 2017

Ile zarabia Jerzy Owsiak na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak

Zarobki Jerzego Owsiaka na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy


WOŚP 2017 Jerzy Owsiak

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak i Monika Olejnik

WOŚP 2017 Jerzy Owsiak i Monika Olejnik

Jurek Owsiak - WOŚP 2017

Jurek Owsiak - WOŚP 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×