Filip Chajzer wie po co żyje! Jego stawki za poprowadzenie eventu są wręcz kosmiczne! Nie uwierzycie jak bardzo się ceni!

Filip Chajzer ile zarabia

Filip Chajzer ile zarabia

Ile zarabia Filip Chajzer?

Filip Chajzer doskonale odnalazł się w roli zabawnego reportera TVN-u. Dziennikarz dzięki swoim brawurowym akcjom zyskał grono wiernych fanów, dzięki którym z siłą wodospadu stał się jedną z najpopularniejszych osobowości polskiej telewizji, za co zresztą został nagrodzony tegoroczną TeleKamerą. Filip jest również znany ze swojej wybitnej aktywności na profilach społecznościowych, za pośrednictwem których trafia do młodego pokolenia obserwatorów internetowych.

Jednak to telewizja jest najbliższa sercu Filipa, który talent dziennikarski z pewnością odziedziczył po swoim słynnym ojcu. Filip Chajzer jest jedną z najgorętszych gwiazd TVN-u, zatem i jego zarobki zmieniły się w gwiazdorskie. Jego głównym źródłem dochodu jest konferansjerka! Chajzer, podobnie jak jego ojciec, z powodzeniem radzi sobie w roli zabawnego wodzireja imprez organizowanych dla gwiazd oraz bogatych biznesmenów.

Okazuje się, że za obecność Filipa na evencie, trzeba słono zapłacić. Sam Zygmunt Chajzer jest zdziwiony postawą syna:

Bierze tylko najwyższe stawki. Przeciętne wynagrodzenie za poprowadzenie eventu to 5-10 tysięcy złotych. Filip Chajzer negocjacje zaczyna od 20-30 tysięcy. Nawet jego ojciec nie rozumie, dlaczego Filip nie zgadza się na poprowadzenie za mniejsze pieniądze nawet jakiejś bardziej prestiżowej imprezy. W tym biznesie to standard, jednak nie dla Filipa – ujawniła w rozmowie z magazynem Press osoba z otoczenia prezentera.

Skąd zatem u Filipa pojawiły się tak wysokie stawki? Odpowiedz jest dziecinnie prosta:

Wygórowane wymagania? Uznał, że na tej zdobytej sławie trzeba zarobić tyle, ile się tylko da – dodał także informator Press.

Lubicie Filipa Chajzera w roli prowadzącego?

Wyznanie Filipa Chajzera wyciska łzy. Opowiedział o życiu po śmierci syna

Filip Chajzer promuje nowe show TVN-u! “Hipnoza” będzie hitem wiosny?

 

Filip Chajzer pierwszy raz opowiedział o swojej pięknej partnerce! Czym zajmuje się na co dzień?


Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×