Wirtualna Polska

Ile zarabia doktor Krzysztof Gojdź?

Ile zarabia doktor Krzysztof Gojdź?

Krzysztof Gojdź w Sejmie poprowadzi debatę

Ile zarabia dr Krzysztof Gojdź?

Wirtualna Polska

Doktor Krzysztof Gojdź to jeden z najpopularniejszych polskich lekarzy medycyny estetycznej. Z jego usług bardzo chętnie korzystają polskie gwiazdy. Doktor uwielbia również podróżować, a tę pasję umożliwia mu również praca. Majówkę spędził na Bali:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pozdrawiam Was ze słonecznej wyspy Bali na której gdybym mógł to zostałbym dłużej ale za kilka dni jako wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine szkolę lekarzy na wyspie Java a pózniej w Tajlandii … I tak do końca roku co miesiąc w ciekawym zakątku świata.. Fajne oderwanie się od polskiej rzeczywistości:)

Zobacz więcej: Krzysztof Gojdź zupełnie nago na majówce! Urlop spędził bardzo luksusowo

Odniósł się również do ostatniego udzielonego przez siebie wywiadu, po którym wybuchła dyskusja w sieci na temat jego zarobków. Ile w rzeczywistości zarabia doktor Krzysztof Gojdź?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Po wczorajszym wywiadzie w VIVA zrobiło się głośno, że manager Holistic Clinic Oskar Litwin tak mi planuje pracę, że nie wstaję z łóżka za mniej niż 50 tysięcy zł dziennie.. To prawda – dobry lekarz w mojej dziedzinie w Polsce może tyle zarabiać. Ale wiedza na najwyższym poziomie i najnowocześniejszy sprzęt jaki mam w klinice kosztuje miliony i trzeba na to zarobić ciężką pracą od rana do nocy. Wyznaczając światowe trendy w medycynie estetycznej zawsze chcę aby moi pacjenci leczeni byli wg TOP światowych standardów.

Te kwoty zwalają z nóg, jednak nie doktora. Daj jasno do zrozumienia, że pieniądze, które w życiu zarobił nie sprawiły się zatracił: 

Pieniądze nie są w życiu najważniejsze uwierzcie! Pomagają tylko fajnie żyć. Ja bardzo często charytatywnie przyjmuję – szczególnie biednych małych pacjentów z bliznami po wypadkach i innych nieszczęściach. Już od swojego powrotu wyznaczę jeden dzień w miesiącu kiedy ja i mój Zespół będziemy przyjmowali pacjentów charytatywnie. Ale proszę o zrozumienie – tylko tych którzy faktycznie potrzebują naszej pomocy a nie tych co chcą tylko poprawić urodę.

Taką postawę się ceni.

Zobacz także: Krzysztof Gojdź w szczerym wywiadzie: „Seks uprawiam dwa razy dziennie”. Co jeszcze go kręci?

Ile zarabia doktor Krzysztof Gojdź?

Ile zarabia doktor Krzysztof Gojdź?

Zarobki doktora Krzysztofa Gojdzia

Zarobki doktora Krzysztofa Gojdzia


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×