Szukaj

Ile wynoszą alimenty Michała Wiśniewskiego? Była żona ujawniła kwotę i wyżaliła się na wysokość wpłat

Michał Wiśniewski, dzieci

Michał Wiśniewski, dzieci

Tabloid donosi o alimentach przyznanych na dzieci Michała Wiśniewskiego dla jednej z byłych żon. Ile powinien płacić artysta? Czy dotrzymał wyroku sądu?

Michał Wiśniewski to znany polski muzyk i skandalista. Jego życie prywatne może posłużyć jako scenariusz do telenoweli, gdyż nie należy do osób lubiących życie singla. On po prostu nie potrafi być długo sam. Dlatego niedawno po raz piąty wziął ślub. Jego żoną została Pola, którą poznał przez internet. Założył konto na portalu, lecz nie zdradził tam swojego nazwiska. Jego ukochana początkowo nie bardzo wiedziała, z kim rozmawia:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – wyznał w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Uroczystość weselna pary odbyła się w czasie kwarantanny. Nie obyło się bez medialnego szumu wokół tego tematu, chociaż najnowsza wybranka muzyka raczej stroni od bycia na pierwszych stronach gazet.

Alimenty Michała Wiśniewskiego: Ile wynoszą?

Michał Wiśniewski ma za sobą 4 małżeństwa z pięknymi kobietami, w tym z dwiema dzieli opiekę nad wspólnymi dziećmi. Marta Mandaryna Wiśniewska była ostatnio gościem spotkania cyklu Prawo bez strachu. Tematem były rozwody oraz związane z nimi sprawy rodzinne, takie jak wysokość alimentów na wspólne dzieci. Artystka postanowiła ujawnić po latach, to co ją do tej pory dręczyło.

Według jej relacji cała sprawa rozwodowa odbyła się w ciągu 10 minut. Jednak przy rozstrzyganiu sprawy alimentów nie było już tak szybko i prosto. Michał powinien płacić 5000 złotych na dzieci.

Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duży problem, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 złotych, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić… Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 złorych na dwójkę dzieci – opowiadała Mandaryna.

Jednak to nie koniec, Michał postanowił obniżyć kwotę zasądzonych alimentów.

Potem złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów, bo chciał mieć na piśmie, że będą niższe. I udało mu się to osiąnąć. Trafiłam też na straszną sędzinę. Na końcu byłam tak zła, że powiedziałam, iż jego buty są więcej warte, niż to co chce obciąć dzieciom – mówiła.

Aktualnie wszyscy mają dobre relacje. Jednak złych wspomnień nie da się wymazać.

W mediach opowiadał, że nie daję mu dzieci, a tak naprawdę sam o nich zapomniał. Przypomniał sobie o nich, jak były na tyle dorosłe, że nie trzeba było ich wychowywać i teraz jest najlepszym kumplem. Teraz stosunki są dobre, ale z przykrością patrzę w przeszłość – zdradziła Mandaryna.

O odniesienie się do tych słów został poproszony również Wiśniewski, jednak stwierdził, że dopiero po zapoznaniu się z nagraniami będzie mógł cokolwiek skomentować. Czekamy z niecierpliwością.


Mandaryna, Michał Wiśniewski, Anna Świątczak

Mandaryna, Michał Wiśniewski, Anna Świątczak

Mandaryna

Mandaryna

Mandaryna i Fabienne w Ikei

Mandaryna i Fabienne w Ikei

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×